Uprzejmie informujemy o zmianie adresu naszej siedziby. Aktualne dane teleadresowe wraz z mapą dojazdu - tutaj
Strona główna » » Oświetlenie lustra
aktualny filtr producenta: WSZYSCY
Producenci / Marki / Dostawcy
aktualny filtr producenta: WSZYSCY
[x]
Zapisz się na newsletter:

[ Dodaj ][ Usuń ]

Zapraszamy do pozostałych naszych serwisów:

sklep z bielizną atrakcyjna.pl

oświetlenie marina, oświetlenie port żeglarski, wyposażenie marina, wyposażenie port żeglarski, oświetlenie marin i portów, oświetlenie marin, marina, port, wyposażenie marin i portów

Oświetlenie łazienkowe - na co zwrócić szczególną uwagę?

Prawidłowo dobrane oświetlenie łazienkowe nie tylko zwiększy komfort codziennego życia, ale także pomoże wykreować odpowiednią atmosferę we wnętrzu, czyniąc go znacznie bardziej przyjaznym i przytulnym. Pomysłowo rozplanowane źródła światła dodadzą pomieszczeniu funkcjonalności, a przy tym podkreślą jego największe walory estetyczne. Doradzamy, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia łazienkowego.

Ile źródeł światła i jakie są potrzebne w łazience?

W łazience z całą pewnością potrzebna jest nie tylko lampa łazienkowa nad lustro. We wnętrzu nie może zabraknąć ogólnego oświetlenia, które będzie równomiernie oświetlać wszystkie powierzchnie, bez cieni i kontrastowych obszarów. Może to być plafon lub lampa wisząca, umieszczona w centralnym miejscu na suficie. Poza tym, warto zainwestować w odpowiednie oświetlenie nad lustro. Mogą to być kinkiety lub oprawy rozmieszczone po bokach oraz (bądź) nad zwierciadłem.

Oświetlenie ogólne

Dobre oświetlenie ogólne jest przydatne nie tylko podczas wykonywania makijażu czy innych czynności toaletowych. Przydaje się także np. w trakcie sprzątania. Według obowiązujących norm, do oświetlenia łazienki o metrażu 6 m2 potrzebujemy żarówki o mocy 75 W. Wybierając lampy do tak specyficznego pomieszczenia, jakim jest łazienka, pamiętajmy, że powinny mieć wodoszczelne obudowy. Im wyższa klasa szczelności, tym lepiej. Stopień ochrony oznacza się dwucyfrowym kodem, w którym druga liczba opisuje skalę zabezpieczenia oprawy przed przenikaniem wody (cyfra 0 oznacza brak ochrony, natomiast 8 zapewnia ochronę przed głębokim zanurzeniem).

Najlepsze oświetlenie lustra do idealnego makijażu

Lampy łazienkowe nad lustro mają za zadanie pełnienie tzw. oświetlenia bocznego, czyli funkcyjnego. W związku z tym, że przed lustrem wykonujemy najbardziej precyzyjne czynności, takie jak makijaż czy golenie, oświetlenie musi dobrze oświetlać twarz (ale nie wywoływać efektu oślepienia). Przy wąskim lustrze dobrze sprawdzą się kinkiety zamocowane po obu stronach na wysokości oczu, natomiast w przypadku poziomej tafli najlepszym wyborem mogą okazać się podłużne listwy LED. Tego typu lampy nad lustro powinny dawać ciepły, jasny, naturalny odcień.

Jak dobrać lampy łazienkowe nad lustro?

Obszar lustra, podobnie jak umywalki, wymaga jasnego i wyrazistego oświetlenia. Najlepiej oświetlić je góry i obu stron. Oświetlenie przy lustrze powinno świecić na twarz, aby wyeliminować cienie. Nie należy instalować źródła światła skierowanego bezpośrednio na zwierciadło, gdyż w konsekwencji spowoduje to efekt oślepienia, uniemożliwiając komfortowe korzystanie z lustra. Dlatego najlepszym rozwiązaniem są modele lamp łazienkowych nad lustro, które są skierowane w dół, gdyż równomiernie pokrywają światłem całą taflę. Takie oświetlenie lustra łazienkowego zapobiegnie efektowi olśnienia, a także zniweluje efekt kłopotliwych cieni, które wywołują pojedyncze lampy świecące z przodu lub z jednego boku.

Oświetlenie a rodzaj płytek

Podczas planowania oświetlenia łazienkowego, warto mieć na uwadze rodzaj i typ zastosowanych we wnętrzu płytek. Kafelki o ciemnej bądź matowej kolorystyce pochłoną więcej światła. Z kolei ceramika utrzymana w jasnych odcieniach, bez względu na to, czy będzie błyszcząca czy zmatowiona, spotęguje jego oddziaływanie.

Temperatura barwy i natężenie światła

Przy wyborze lamp łazienkowych nad lustro czy do oświetlenia ogólnego, należy kierować się natężeniem jasności oraz wodoszczelnością opraw. Lustro powinno być bardzo dokładnie oświetlone - najlepszym rozwiązaniem będzie wybór chłodniejszej barwy światła, wahającej się między 3500 a 4000K. Pamiętajmy, że zwierciadło zazwyczaj pojawia się w bliskim sąsiedztwie umywalki, dlatego warto postawić nie tylko na funkcjonalne, ale i najbardziej bezpieczne rozwiązania. Oświetlenie narażone na kontakt z wodą powinno posiadać napięcie 12 V.

Jakie oprawy wybrać do łazienki?

Z powodu dużej ilości pary wodnej oraz wilgoci, we wnętrzach łazienkowych należy położyć szczególny nacisk na kwestię bezpieczeństwa. Bez względu na to, w jakie modele lamp nad lustro zainwestujemy, pamiętajmy, aby przed zakupem sprawdzić klasę ochrony opraw oświetleniowych. Najlepszym wyborem będą produkty oznaczone stopniem ochrony IP44 bądź wyższym, który wskazuje na dużą odporność urządzenia na kontakt z wodą. Im bliżej prysznica czy wanny chcemy umieścić oświetlenie, tym współczynnik ten powinien być wyższy.

Czego unikać oświetlając łazienkę?

Oświetlając łazienkę, powinniśmy unikać przede wszystkim lamp wiszących, ponieważ mogłyby utrudniać swobodę ruchów. Nie sprawdzą się także klasyczne lampy podłogowe oraz wszystkie te, które są zasilane prądem 230 W, ponieważ w kontakcie z wodą mogłyby wywołać porażenie prądem. Chcąc uniknąć błędów oświetleniowych, nie umieszczajmy też lamp naprzeciwko lustra. Zwierciadło odbija światło, a każde nakierowane na niego źródło będzie powodowało oślepiające odblaski.

Sterowanie oświetleniem

Chcąc zwiększyć funkcjonalność oświetlenia łazienkowego, warto rozważyć opcję instalacji tzw. ściemniania. Sterowanie, bo o nim mowa, pozwala na ręczne dostosowanie natężenia światła do indywidualnych potrzeb użytkownika w danym momencie. Wybierając oprawy oświetleniowe o większych mocach, przy wykorzystaniu tej technologii, będziemy mogli samodzielnie regulować intensywność światła, zyskując tym samym znacznie więcej możliwości.

Względy bezpieczeństwa

W trakcie planowania oświetlenia, nie tylko lustra łazienkowego, ale i innych stref w pomieszczeniu, należy mieć na uwadze wszelkie kwestie dotyczące bezpieczeństwa w zakresie zastosowanych opraw oświetleniowych, gniazd przyłączeniowych oraz napięć. Aspekty te reguluje norma PN-IEC 60364-7-701. Podczas przebudowy starej instalacji elektrycznej, zgonie z obowiązującymi regulacjami, należy zastosować przewody trzyżyłowe: do gniazd przewód 3x2,5 mm2, natomiast do oświetlenia przewód 3x1,5 mm2. W miejscach narażonych na zachlapanie zaleca się wykorzystanie bezpiecznego napięcia 12 V. Gniazda przyłączeniowe w pomieszczeniach łazienkowych i kąpielowych powinny być hermetyczne, ze specjalną klapką.

Lampy łazienkowe - oświetlenie nad lustro do łazienki

Lustro jest jednym z elementów wyposażenia domu, które wymagają odpowiedniego oświetlenia. Nie tylko ze względów estetycznych, lecz także - a może przede wszystkim - praktycznych. Doskonałym rozwiązaniem okaże się w tym wypadku starannie dobrana lampa nad lustro. Jako sklep internetowy ze Szczecina, oferujący starannie wyselekcjonowane oświetlenie, zadbaliśmy o to, by wszystkie nasze lampy łazienkowe nad lustrem cechowały się nie tylko ciekawą estetyką, lecz także funkcjonalnością. Proponowane przez nas produkty cechuje się precyzyjnym wykonaniem, gwarantującym długie użytkowanie zakupionych produktów. Zatroszczylismy się też, by osoby, dla których oświetlenie nad lustro jest bardzo ważne, miały możliwość dokonania satysfakcjonującego wyboru spośród produktów do łazienki w różnym przedziale cenowym.

   

Oświetlenie lustra

 
   

Producenci:   Aquaform Astro Lighting Nowodvorski Redlux/Rendl Spotline Tomix.pl WSZYSCY
Sortowanie:   Nazwa Cena   Producent  Domyślne  

 - kliknij aby zobaczyć NOWOŚCI w tej kategorii

Strona: 1     Rekordy: 1 - 45 (53)

1 2  >>
ilość produktów na stronie:


GIRONA Max Light - 3188/8W CR

dostępność: do 7 dni roboczych
Cena netto/brutto
178.05/219.00 PLN

stara cena brutto: 285.36 PLN
oszczędzisz 23%
kup teraz

Kinkiet ALULINE 3S (120 cm) 28/54W kol. ALUMINIUM (26225-01) - Aquaform

dostępność: 16 dni roboczych
Cena netto/brutto
839.02/1032.00 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 980.40 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 959.76 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 928.80 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 877.20 zł

kup teraz

Kinkiet ALULINE 3S (150 cm) 35/49/80W kol. ALUMINIUM (26227-01) - Aquaform

dostępność: 16 dni roboczych
Cena netto/brutto
1049.59/1291.00 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 1226.45 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 1200.63 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 1161.90 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 1097.35 zł

kup teraz

Kinkiet ALULINE 3S (60 cm) 14/24W kol. ALUMINIUM (26211-01) - Aquaform

dostępność: 16 dni roboczych
Cena netto/brutto
419.19/515.60 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 489.82 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 479.51 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 464.04 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 438.26 zł

kup teraz

Kinkiet ALULINE 3S (90 cm) 21/39W kol. ALUMINIUM (26213-01) - Aquaform

dostępność: 16 dni roboczych
Cena netto/brutto
629.19/773.90 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 735.21 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 719.73 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 696.51 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 657.82 zł

kup teraz

Kinkiet Belgravia 700 chrom (Astro Lighting 0910)

dostępność: od 2 do 14 dni roboczych
Cena netto/brutto
1354.47/1666.00 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 1582.70 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 1549.38 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 1499.40 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 1416.10 zł

kup teraz

Kinkiet łazienkowy Shine (028) Milagro
nowość -Kinkiet łazienkowy Shine (028) Milagro
dostępność: do 10 dni roboczych
Cena netto/brutto
113.82/140.00 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 133.00 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 130.20 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 126.00 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 119.00 zł

kup teraz

Kinkiet łazienkowy Shine (031) Milagro
nowość -Kinkiet łazienkowy Shine (031) Milagro
dostępność: do 10 dni roboczych
Cena netto/brutto
143.90/177.00 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 168.15 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 164.61 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 159.30 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 150.45 zł

kup teraz

kinkiet łazienkowy Shine Led (029) Milagro
nowość -kinkiet łazienkowy Shine Led (029) Milagro
dostępność: do 10 dni roboczych
Cena netto/brutto
130.08/160.00 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 152.00 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 148.80 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 144.00 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 136.00 zł

kup teraz

Kinkiet łazienkowy Shine Led (030) Milagro
nowość -Kinkiet łazienkowy Shine Led (030) Milagro
dostępność: do 10 dni roboczych
Cena netto/brutto
135.77/167.00 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 158.65 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 155.31 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 150.30 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 141.95 zł

kup teraz

kinkiet MALAGA 3 Max Light - 6287/3GU10

dostępność: dostępny od ręki
Cena netto/brutto
217.89/268.00 PLN

stara cena brutto: 349.32 PLN
oszczędzisz 23%
kup teraz

Kinkiet MISSISIPI I chrom L (3978) Novodworski
nowość -Kinkiet MISSISIPI I chrom L (3978) Novodworski
dostępność: dostępny od ręki
Cena netto/brutto
170.69/209.95 PLN
15% rabatu!
kup teraz

Kinkiet nad lustro GLENOS LED biały (146801 - Spotline)

dostępność: 7 dni roboczych
Cena netto/brutto
702.00/863.46 PLN
kup teraz

Kinkiet nad lustro GLENOS LED czarny (146800 - Spotline)

dostępność: 7 dni roboczych
Cena netto/brutto
702.00/863.46 PLN
kup teraz

Kinkiet nad lustro GLENOS LED srebrny (146804 - Spotline)

dostępność: czasowo niedostępny
Cena netto/brutto
749.00/921.27 PLN
kup teraz

Kinkiet nad lustro Palermo 600 z włącznikiem (Astro Lighting 0781)

dostępność: od 2 do 14 dni roboczych
Cena netto/brutto
693.50/853.00 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 810.35 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 793.29 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 767.70 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 725.05 zł

kup teraz

Kinkiet podwójny 2 x 40W E14, Chrom, seria 2801 (2801021-06) - TRIO

dostępność: od 2 - 3 tygodni
Cena netto/brutto
158.54/195.00 PLN
kup teraz

Kinkiet REGINA 120 LED chrom (R12004 - Redlux)
nowość -Kinkiet REGINA 120 LED chrom (R12004 - Redlux)
dostępność: do 10 dni roboczych
Cena netto/brutto
666.00/819.18 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 778.22 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 761.84 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 737.26 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 696.30 zł

kup teraz

Kinkiet REGINA 60 LED chrom (R12000 - Redlux)
nowość -Kinkiet REGINA 60 LED chrom (R12000 - Redlux)
dostępność: do 10 dni roboczych
Cena netto/brutto
409.00/503.07 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 477.92 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 467.86 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 452.76 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 427.61 zł

kup teraz

Kinkiet REGINA 90 LED chrom (R12002 - Redlux)
nowość -Kinkiet REGINA 90 LED chrom (R12002 - Redlux)
dostępność: do 10 dni roboczych
Cena netto/brutto
549.00/675.27 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 641.51 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 628.00 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 607.74 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 573.98 zł

kup teraz

Kinkiet ROMANO 900 polerwany chrom (7037 - Astro Lighting)

dostępność: od 2 do 14 dni roboczych
Cena netto/brutto
1123.58/1382.00 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 1312.90 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 1285.26 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 1243.80 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 1174.70 zł

kup teraz

Kinkiet SET RAW  90cm 39W EVG ALU (23721-01) - Aquaform

dostępność: 16 dni roboczych
Cena netto/brutto
541.19/665.66 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 632.38 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 619.06 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 599.09 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 565.81 zł

kup teraz

Kinkiet SET RAW 120cm 54W EVG ALU (23921-01) - Aquaform

dostępność: 16 dni roboczych
Cena netto/brutto
588.19/723.47 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 687.30 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 672.83 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 651.12 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 614.95 zł

kup teraz

Kinkiet SET RAW 120cm 54W EVG BIAŁY (23921-03) - Aquaform

dostępność: 16 dni roboczych
Cena netto/brutto
588.19/723.47 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 687.30 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 672.83 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 651.12 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 614.95 zł

kup teraz

Kinkiet SET RAW 60cm 24W EVG ALU (23621-01) - Aquaform

dostępność: 16 dni roboczych
Cena netto/brutto
461.19/567.26 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 538.90 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 527.55 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 510.53 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 482.17 zł

kup teraz

Kinkiet SET RAW 60cm 24W EVG BIAŁY (23621-03) - Aquaform

dostępność: 16 dni roboczych
Cena netto/brutto
461.19/567.26 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 538.90 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 527.55 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 510.53 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 482.17 zł

kup teraz

Kinkiet SET RAW 90cm 39W EVG BIAŁY (23721-03) - Aquaform

dostępność: 16 dni roboczych
Cena netto/brutto
541.19/665.66 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 632.38 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 619.06 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 599.09 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 565.81 zł

kup teraz

Kinkiet SET RAW HERMETIC (120 cm) 28/54W kol. ALUMINIUM (25121-01) - Aquaform

dostępność: 16 dni roboczych
Cena netto/brutto
588.19/723.47 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 687.30 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 672.83 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 651.12 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 614.95 zł

kup teraz

Kinkiet SET RAW HERMETIC (150 cm) 35/49/80W kol. ALUMINIUM (25321-01) - Aquaform

dostępność: 16 dni roboczych
Cena netto/brutto
622.19/765.29 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 727.03 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 711.72 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 688.76 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 650.50 zł

kup teraz

Kinkiet SET RAW HERMETIC (60 cm) 14/24W kol. ALUMINIUM (24721-01) - Aquaform

dostępność: 16 dni roboczych
Cena netto/brutto
461.19/567.26 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 538.90 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 527.55 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 510.53 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 482.17 zł

kup teraz

Kinkiet SET RAW HERMETIC (90 cm) 21W kol. ALUMINIUM (24921-01) - Aquaform

dostępność: 16 dni roboczych
Cena netto/brutto
541.19/665.66 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 632.38 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 619.06 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 599.09 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 565.81 zł

kup teraz

Kinkiet SET RAW HERMETIC 120cm 54W IP54 ALU (25221-01) - Aquaform

dostępność: 16 dni roboczych
Cena netto/brutto
588.19/723.47 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 687.30 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 672.83 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 651.12 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 614.95 zł

kup teraz

Kinkiet SET RAW HERMETIC 120cm 54W IP54 BIAŁY (25221-03) - Aquaform

dostępność: dostępny od ręki
Cena netto/brutto
588.19/723.47 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 687.30 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 672.83 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 651.12 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 614.95 zł

kup teraz

Kinkiet SET RAW HERMETIC 60cm 24W  IP54 ALU (24821-01) - Aquaform

dostępność: 16 dni roboczych
Cena netto/brutto
461.19/567.26 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 538.90 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 527.55 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 510.53 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 482.17 zł

kup teraz

Kinkiet SET RAW HERMETIC 60cm 24W  IP54 BIAŁY (24821-03) - Aquaform

dostępność: dostępny od ręki
Cena netto/brutto
461.19/567.26 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 538.90 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 527.55 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 510.53 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 482.17 zł

kup teraz

Kinkiet SET RAW HERMETIC 60cm 24W IP54 CZARNY (24821-02) - Aquaform

dostępność: 16 dni roboczych
Cena netto/brutto
461.19/567.26 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 538.90 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 527.55 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 510.53 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 482.17 zł

kup teraz

Kinkiet SET RAW HERMETIC 90cm 39W IP54 ALU (25021-01) - Aquaform

dostępność: 16 dni roboczych
Cena netto/brutto
541.19/665.66 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 632.38 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 619.06 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 599.09 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 565.81 zł

kup teraz

Kinkiet SET RAW HERMETIC 90cm 39W IP54 BIAŁY (25021-03) - Aquaform

dostępność: dostępny od ręki
Cena netto/brutto
541.19/665.66 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 632.38 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 619.06 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 599.09 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 565.81 zł

kup teraz

Kinkiet SET RAW HERMETIC 90cm 39W IP54 CZARNY (25021-02) - Aquaform

dostępność: 16 dni roboczych
Cena netto/brutto
541.19/665.66 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 632.38 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 619.06 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 599.09 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 565.81 zł

kup teraz

L-Line 120 (157424) - Spotline / SLV

dostępność: 7 dni roboczych
Cena netto/brutto
613.76/754.92 PLN

stara cena brutto: 1348.08 PLN
oszczędzisz 44%
kup teraz

L-Line 60 (157414) - Spotline / SLV

dostępność: 7 dni roboczych
Cena netto/brutto
458.89/564.44 PLN

stara cena brutto: 974.16 PLN
oszczędzisz 42%
kup teraz

Lampa halogenowa Tokaj 2 (Astro Lighting 6138)

dostępność: od 2 do 14 dni roboczych
Cena netto/brutto
752.03/925.00 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 878.75 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 860.25 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 832.50 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 786.25 zł

kup teraz

Lampa nad lustro Anja Shaver (Astro Lighting 0512)

dostępność: od 2 do 14 dni roboczych
Cena netto/brutto
679.67/836.00 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 794.20 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 777.48 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 752.40 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 710.60 zł

kup teraz

Lampa nad lustro Palermo 600 matowy nikiel (Astro Lighting 0792)

dostępność: od 2 do 14 dni roboczych
Cena netto/brutto
702.44/864.00 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 820.80 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 803.52 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 777.60 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 734.40 zł

kup teraz

Lampa obrazowa PILAS II 3szt. (D382713)

dostępność: 7 dni roboczych
Cena netto/brutto
201.22/247.50 PLN
Te produkty możesz teraz kupić taniej!!!
Rabaty liczone od całości zamówienia.

Łączna wartość zamówienia powyżej 200 zł:
rabat 5% - cena brutto 235.13 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 1000 zł:
rabat 7% - cena brutto 230.18 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 2000 zł:
rabat 10% - cena brutto 222.75 zł

Łączna wartość zamówienia powyżej 5000 zł:
rabat 15% - cena brutto 210.38 zł

kup teraz

Strona: 1     Rekordy: 1 - 45 (53)

1 2  >>
ilość produktów na stronie: