Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Oprawa natynkowa SHIMA (czarny) (2202) - Shilo
Oprawa natynkowa SHIMA (czarny) (2202) - Shilo
Oprawa natynkowa SHIMA (czarny) (2202) - Shilo
Oprawa natynkowa SHIMA (czarny) (2202) - Shilo
Kliknij, aby powiększyć
Warianty

Oprawa natynkowa SHIMA (czarny) (2202) - Shilo

Cena katalogowa337,00 zł
337,00 zł
brutto / szt.
Dostępny
Dostępny
Wysyłka 1 - 21 dni
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Chcesz negocjować cenę? Masz pytania?

Przedstawiamy oprawę natynkową SHIMA w kolorze czarnym od renomowanej marki Shilo. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy poszukują nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań do swojego wnętrza. Lampa o numerze katalogowym 2202-Shilo doskonale sprawdzi się w różnych pomieszczeniach, w tym w salonie, jadalni, przedpokoju czy korytarzu. Perfekcyjnie dopasowuje się do aranżacji zarówno w stylu skandynawskim, jak i industrialnym loft.

Lampa charakteryzuje się jedną oprawą źródła światła typu GU10, z maksymalną mocą 8 W, co pozwala na stosowanie energooszczędnych żarówek LED. Dzięki temu, użytkownicy mogą cieszyć się oszczędnością energii, nie rezygnując przy tym z jakości oświetlenia. Natynkowe lampy sufitowe tej serii to idealny wybór dla osób pragnących zwiększyć funkcjonalność oraz estetykę swojego mieszkania.

Materiał wykonania lampy to aluminium oraz stal, co zapewnia trwałość i solidność. SHIMA to designerska lampa sufitowa, która łączy w sobie minimalistyczny styl i nowoczesne podejście do oświetlenia. Jej okrągła forma wprowadza do przestrzeni harmonię, a czarny kolor dodaje elegancji. To także przykład Nowoczesnych lamp sufitowych, które doskonale wpasowują się w różne aranżacje.

PPojedyncza oprawa oznacza, że lampa idealnie sprawdzi się w roli punktowego źródła światła, co czyni ją świetnym rozwiązaniem do oświetlenia przestrzeni, gdzie zależy nam na skoncentrowanym blasku, np. nad stołem w jadalni lub jako oświetlenie akcentujące w salonie. Lampy sufitowe okrągłe, takie jak SHIMA, stają się coraz bardziej popularne, ze względu na ich wszechstronność i estetykę.

Decydując się na lampy sufitowe czarne od Shilo, inwestujesz w produkt, który nie tylko doświetli Twoją przestrzeń, ale także stanie się jej atrakcyjnym elementem dekoracyjnym. Stanowi świetny wybór do przedpokoju lub korytarza, gdzie nowoczesne lampy sufitowe mogą dodać elegancji i stylowego charakteru. Wybierz SHIMA i przekonaj się, jak lampy sufitowe do salonu, lampy sufitowe do jadalni czy lampy sufitowe do przedpokoju nowoczesne mogą odmienić Twoje wnętrze!

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
ANTIGO S.C.Więcej
ProducentANTIGO S.C.Adres: Księdza Augustyna Kordeckiego 19Kod pocztowy: 42-226Miasto: CzęstochowaKraj: PolskaNumer telefonu: 733 380 020Adres email: sklep@shilo.pl
Podmiot odpowiedzialnyANTIGO S.C.Adres: Księdza Augustyna Kordeckiego 19Kod pocztowy: 42-226Miasto: CzęstochowaKraj: PolskaNumer telefonu: 733 380 020Adres email: sklep@shilo.pl
Symbol
2202
Kod producenta
5903689922029
Kod producenta
2202-Shilo
Kolor
Czarny
Ilość źródeł światła
1
Trzonek
GU10
Klasa bezpieczeństwa
I klasa ochronności
Maksymalna moc [W]
8
Materiał
Aluminium
Stal
Napięcie zasilania [V]
230
Stopień ochrony [IP]Więcej

Stopień ochrony[IP]: Jest międzynarodowym standardem (IEC 60529) służącym do określania stopnia ochrony lub szczelności obudowy urządzenia elektrycznego przed ingerencją ciał stałych, wody i pyłu. Klasyfikacja IP jest zgodna z normą EN 60529. Im wyższe IP (od 44)   tym lampa jest bardziej odporna na wilgoć , na kontakt z wodą.

IP20
Rodzaj
Ledowe
Punktowe
Natynkowe
Tuba
Pojedyncze
Okrągłe
Przysufitowe
Styl
Nowoczesny
Industrialny Loft
Skandynawski
Transformator
Nie wymaga transformatora
Typ Oprawy
Lampy Sufitowe Wewnętrzne
Kod EAN
5903689922029
Regulacja kąta światła
355°
90°
Wysokość [cm]
30
Szerokość [cm]
19
Pomieszczenie
Przedpokój
Korytarz
Salon
Jadalnia
Materiał producenta
Aluminium
Stal
Rodzaj Oprawy
Wewnętrzna
Marka
Shilo
Antigo
Producent
Shilo
Antigo
Kod produktu
2202
Stan
Nowy
Certyfikat
CE
Źródło światła w komplecie
Nie

Produkt znajdziesz w kategoriach

Zapytaj o produkt
Jeżeli znaleźliście Państwo tańszą ofertę lub uważacie, że nasza cena jest za wysoka, zachęcamy do przesłania propozycji cenowej.
Odpowiemy w najkrótszym możliwym terminie.
2 lata gwarancji producenta
2 lata gwarancji producenta
pixel