kontakt: pon.-pt. 8:00-16:00 - tel. 663440122 lub 918866393    |    doradca klienta: tel. 607193847 - 7 dni w tygodniu pon.-sob. 10:00-20:00, niedz. 10:00-16:00    |    24h - sklep@tomix.pl
aktualny filtr producenta: WSZYSCY
Producenci / Marki / Dostawcy
aktualny filtr producenta: WSZYSCY
[x]
Pokaż kategorie produktów
Zapisz się na newsletter:

[ Dodaj ][ Usuń ]

Zapraszamy do pozostałych naszych serwisów:

sklep z bielizną atrakcyjna.pl

oświetlenie marina, oświetlenie port żeglarski, wyposażenie marina, wyposażenie port żeglarski, oświetlenie marin i portów, oświetlenie marin, marina, port, wyposażenie marin i portów
   

Program lojalnościowy

 
   

Szanowni Klienci,

Państwa zadowolenie oraz satysfakcja są głównym celem sklepu internetowego www.tomix.pl. Właściciele i obsługa sklepu robią wszystko, by jak najlepiej zadbać o klientów, dlatego też wprowadzają program lojalnościowy .
Jego działanie jest bardzo proste. Robiący zakupy w naszym sklepie zbiera punkty, które może wykorzystać w dowolnym momencie. Podczas następnych zakupów ma możliwość uzyskania rabatu dzięki zebranym wcześniej punktom. Punkty te, przeliczane na złotówki, odliczane są od kolejnego zamówienia, jeśli tylko kupujący zdecyduje się je wykorzystać.
Dla zarejestrowanych klientów, korzystających z opcji „Gwarancja ceny” przewidziano bonus w postaci 5 dodatkowych punktów w programie lojalnościowym.
Wystarczy wejść w zakładkę „Gwarancja ceny”, znajdującą się na stronie www.tomix.pl.

ZAŁĄCZNIK NUMER 1 DO REGULAMINU SKLEPU INTERNETOWEGO

Warunki przyznawania i odejmowania Punktów w Sklepie Internetowym

 • Punkty mogą zostać przyznane jedynie Klientowi posiadającemu Konto w Sklepie Internetowym.

 • Warunkiem otrzymania Punktów przez Klienta jest złożenie Zamówienia i zawarcie Umowy Sprzedaży w Sklepie Internetowym przez Klienta zalogowanego na swoje Konto (Klient może się zalogować na Konto zarówno przed, jak i w trakcie składania Zamówienia).

 • Klientowi przyznawane są Punkty tytułem zawieranych i opłaconych Umów Sprzedaży w Sklepie Internetowym zgodnie z następującym przelicznikiem:

1 złoty wartości Umowy Sprzedaży = 0,025 Punktu

 • Klientowi przyznawane jest dodatkowo 5 punktów za zgłoszenie tzw. „Gwaranci ceny” na stronie sklepu.

 • Punkty naliczane są za każdy rozpoczęty 1 złoty (przykładowo, jeżeli Produkt kosztuje 40,01 zł, to Klient otrzyma 1,025 Punkty).

 • Do wartości Umowy Sprzedaży nie wlicza się związanych z nią kosztów dostawy oraz kosztów płatności.

 • Punkty przyznawane są Klientowi automatycznie po zawarciu Umowy Sprzedaży. Przyznane Klientowi Punkty są widoczne w ramach Konta Klienta i umożliwiają dokonanie płatności w Sklepie Internetowym maksymalnie w ciągu 1 Dnia Roboczego od dnia otrzymania przez Sprzedawcę płatności tytułem Umowy Sprzedaży.

 • Punkty nie są przyznawane w przypadku Umów Sprzedaży, w których Klient jako sposób płatności (w całości albo w części) wybrał płatność Punktami.

 • Punkty są odejmowane Klientowi w przypadku odstąpienia przez niego bez podania przyczyn od Umowy Sprzedaży, za którą zostały mu przyznane. Liczba odejmowanych w takiej sytuacji Punktów jest równa liczbie Punktów przyznanych Klientowi za zawarcie Umowy Sprzedaży, od której odstąpił bez podania przyczyn.

Warunki dokonywania płatności Punktami w Sklepie Internetowym

 • Klient posiadający Punkty może za ich pomocą dokonać płatności (w całości lub w części) tytułem Umowy Sprzedaży. Minimalna wartość Umowy Sprzedaży, w przypadku której Klient może korzystać z płatności Punktami, to 100,00 złoty brutto (do wartości tej nie wlicza się związanych z nią kosztów dostawy oraz kosztów płatności).

 • Punkty posiadane przez Klienta widoczne są w ramach Konta w zakładce „Informacja o punktach za zakupy” oraz w trakcie składania Zamówienia w Formularzu Zamówienia – na stronie koszyka widoczna jest informacja o całkowitej ilości posiadanych Punktów . Klient, który chce dokonać płatności Punktami powinien wybrać stosowną opcję w Formularzu Zamówienia oraz podać ilość z posiadanych przez siebie Punktów, którymi chce dokonać płatności tytułem Umowy Sprzedaży (Klient może wykorzystać wszystkie posiadane Punkty albo tylko część, Klient może opłacić Punktami Umowę Sprzedaży w całości). Następnie w kolejnych krokach Formularza Zamówienia wartość Umowy Sprzedaży zostanie odpowiednio automatycznie obniżona o ilość wykorzystanych Punktów przez Klienta.

 • Punkty umożliwiają Klientowi dokonanie płatności tytułem Umowy Sprzedaży zgodnie z następującym przelicznikiem:

1 Punkt = 1 złoty wartości Umowy Sprzedaży

Ważność Punktów

Klient ma możliwość otrzymywania Punktów oraz korzystania z nich przez okres posiadania i korzystania z Konta w Sklepie Internetowym.

 

 

złóż zapytanie