Pasek Informacyjny
Ładuję informacje...
pixel
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Cleoni - stylowe lampy

2020-11-26
Cleoni - stylowe lampy

Cleoni to polski producent oświetlenia od 1998 roku. Firma znana wcześniej pod nazwą Studio Foema. Produkują, projektują oraz doradzają w zakresie doboru odpowiedniego oświetlenia. Jest firmą, która na rynku polskim zajmuje się produkcją profesjonalnego i dekoracyjnego oświetlenia wykorzystywanego zarówno w obiektach prywatnych a także budynkach użyteczności publicznej. Architekci oraz projektanci inspirują się nowoczesnym wzornictwem i z pasją tworzą przepiękne oprawy oświetleniowe, które możemy podziwiać nie tylko na rynku polskim ale także na całym świecie. W swojej ofercie Cleoni posiada lampy sufitowe i podłogowe, plafony, reflektory, kinkiety. Nadal rozwijają swoje umiejętności a dzięki zdobytemu doświadczeniu proponują swoim klientom idealne rozwiązania. Unowocześniają technologię produkcji swoich produktów oraz śledzą najnowsze trendy. Dbają o to aby produkowane lampy były nie tylko praktyczne ale także wyróżniały się walorami estetycznymi. 

Lampy Cleoni doskonale prezentują się w eleganckich, dużych salonach, małych pokojach a nawet wąskich korytarzach. Przy produkcji lamp korzystają często z niekonwencjonalnych surowców i rozwiązań. Możemy spotkać takie materiały jak filc, futro czy tekstylia. Dzięki takim unikatowym rozwiązaniom ich produkty wyróżniają się na rynku.

Oczywiście na pierwszym miejscu jest solidność i trwałość wyrobów. Wykorzystują surowce i materiały najwyższej jakości a są nimi drewno, aluminium i stal. Klient może zażyczyć sobie inne wykończenie lampy i ma wówczas do wyboru malowanie proszkowe lub pokryte lakierem metalizującym oraz specjalne powłoki. Nieustannie dopasowują się do wymagań klientów. Podejmują współpracę z projektantami i dekoratorami wnętrz.

Ich lampy sprawdzą się w sypialni, w salonie oraz restauracji, hotelu czy barze. Inwestują w nowoczesne technologie. Współpracują z takim firmami jak Philips, ACL, NORDIC i ALUMINIUM. Lampy Cleoni znajdziecie w naszym sklepie, do pomocy służą jak zwykle fachowcy od oświetlenia. Zapraszamy.

Nasze wpisy

loader