Pasek Informacyjny
Ładuję informacje...
pixel
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Żarówki Led 12V

( ilość produktów: 7 )

Żarówki LED 12v

Technologia oświetlenia to wciąż rozwijająca się dziedzina, która wdraża nowoczesne rozwiązania i pozwala użytkownikom na dostęp do wydajnych, energooszczędnych rozwiązań. Wszelkiego rodzaju żarówki znajdują swoje zastosowania w wielu pomieszczeniach użytku codziennego. Od miejsc pracy jak biura, hale, pracownie, po domy prywatne, gdzie szczególnie ważna jest oszczędność. Wśród dostępnych obecnie rozwiązań szczególnie wyróżnia się oświetlenie ledowe, które cechuje się wieloma zaletami. Doceniają to wszyscy użytkownicy, dlatego też technologia ta jest w powszechnym użyciu niemal w każdym możliwym miejscu. W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele żarówek ledowych różnego rodzaju wykorzystujących technologię led. Dla klientów, którzy szukają optymalnych rozwiązań do swoich domów, najlepszym wyborem będą żarówki LED 12v.

Oświetlenie LED - nowoczesność pełna zalet

Światła w pomieszczeniach domowych muszą spełniać indywidualne potrzeby, a często też przyzwyczajenia, co do natężenia światła i preferencje, co do liczby żarówek. Żarówki led 12v emitują stałe natężenie światła, bez przerwy po włączeniu. Warto dodać, że światło ledowe uruchamia się natychmiast po włączeniu i znika natychmiast po wyłączeniu. Nie ma mowy o kilkusekundowym wygaszaniu żarówki, czy też czekaniu na uzyskanie pełni mocy dopiero po chwili. Kolejną zaletą żarówek led jest to, że nie zawierają rtęci, nie będzie więc zagrożenia kontaktu z niebezpiecznymi substancjami podczas przypadkowego rozbicia żarówki. Oświetlenie ledowe cechuje się tym, że nie wytwarza energii, wobec czego zużywa mniej mocy niż tradycyjne oświetlenie. Zatem po zamontowaniu ledowej żarówki można być pewnym oszczędności zużycia prądu, wydajnej pracy oraz długiego czasu działania.

Żarówka LED - od przedpokoju do łazienki

Żarówki ledowe 12v dostępne w naszej ofercie, ze względu na swój kształt i wielkość dodadzą uroku pomieszczeniom w domu, zaczynając już od przedpokoju. Pomieszczenie to zazwyczaj cechuje się małym metrażem. Dlatego żarówki ledowe będą świetną alternatywą dla wiszących, ciężkich żyrandoli. Wmontowane w sufit żarówki ledowe są dyskretne, ale kiedy je włączymy, rozbłysną jasnym światłem, które rozświetli każdy zakamarek. To samo tyczy się łazienki. Zamontowane kilku żarówek ledowych pozwoli nam na całkowite oświetlenie przestrzeni łazienkowej, w której ważny jest pełen komfort podczas mycia się, porannej toalety, czy robienia makijażu przy lustrze. A jeśli o lustrze mowa, możemy je jeszcze oświetlić za pomocą świetlówki kołowej i tym samym stworzyć doskonałe warunki w łazience.

Gwarancja najwyższej jakości

Ważną cechą żarówek ledowych jest ich uniwersalność. Oprócz łazienki i przedpokoju śmiało można zastosować je w garderobach, czy nawet kuchniach. Dzięki nowoczesnej technologii żarówki ledowe będą spełniać swoją funkcję przez naprawdę długi czas, co nie będzie zmuszało do ciągłego ich wymieniania. Warto zaznaczyć, że montaż tych żarówek to proces nieinwazyjny i szybki, co z pewnością każdy doceni. To w połączeniu z uniwersalnością, wydajnością i pełnym bezpieczeństwem użytkowania sprawia, że żarówki ledowe to doskonałe rozwiązanie do każdego domu. Warto korzystać z oświetlenia najwyższej jakości i postawić na nowoczesne rozwiązania. Zapraszamy do zakupów. Żarówka LED może to biała ciepła barwa lecz również zimna - my oferujemy oba rodzaje!