Pasek Informacyjny
Ładuję informacje...
pixel
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Żarówki LED E14 Vintage 230 V

( ilość produktów: 30 )

Urządzając wnętrze domu albo mieszkania, należy mieć na uwadze fakt, iż poza wybraniem odpowiednich mebli istotną rolę odgrywają dodatki, nawet takie, które pozornie wydają się mało istotne. Jednym spośród nich są żarówki LED w stylu vintage. Stały się w ostatnich latach niezwykle popularne, ponieważ wyróżniają się zarówno ciekawym kształtem, jak i ciepłą, przytulną barwą światła.

Żarówki LED E14 z małym gwintem

Żarówki LED E14 stanowią energooszczędne źródło światła, które zostało wyposażone w gwint E14, nazywany najczęściej cienkim albo małym. Ten typ żarówki odznacza się kompaktowym rozmiarem, a także małą ilością pobieranej energii elektrycznej. Stosuje się go nie tylko w kinkietach, ale również w plafonach, żyrandolach albo w nocnych lampkach. Dostępne są między innymi świetlówki w odmianie JDR (grzybek), candle (świeczka) oraz bulb (kulka). Wszelkie znajdujące się w sprzedaży diody LED E14 powinny być objęte 2- albo 3-letnim okresem gwarancyjnym, na co należy zawsze zwrócić szczególną uwagę podczas dokonywania zakupu.

Żarówki vintage to stylowy dodatek do lamp

W ofercie znajdziesz wiele funkcjonalnych produktów, które będą idealnie wpisywały się w aktualnie panujące wnętrzarskie trendy. Jednym spośród tego rodzaju produktów są żarówki w stylu vintage. Pod względem stylistycznym przypominają one jedne z pierwszych na świecie żarówek z węglowymi żarnikami układanymi w fantazyjne wzory. Przykładem może być dekoracyjna żarówka Retro INC Bulb, która wyróżnia się ciekawym designem. Oferowane produkty wykonuje się ze szkła w wersji przezroczystej, białej albo bursztynowej. Możesz zdecydować się między innymi na przezroczysty model Cosylight, który daje delikatny efekt palącej się świeczki, lub na żarówkę LED Amber ze szkła w kolorze bursztynowym, pasującą do lamp retro. Proponowane żarówki vintage mają różną szerokość i wysokość, co pozwala na ich dopasowanie do wybranego modelu lampy. Żarówki LED vintage E14 230 V to, zaraz obok żarówek w wersji E27, najbardziej rozpowszechnione modele, które znajdą zastosowanie w domu, ale nie tylko.

Żarówki vintage wprowadzają do mieszkania wyjątkowy klimat

Żarówki w wersji vintage są bez wątpienia stylowym dodatkiem, który ma bezpośredni wpływ na dekoracyjność lamp. Atrakcyjna stylistyka stawiana jest na równi z odpowiednią funkcjonalnością, zatem każdy spośród oferowanych modeli żarówek vintage wspomaga proces oszczędzania energii elektrycznej. Żarówki LED zapewniają także bardzo dobre rozpraszanie światła ? dostępne w sprzedaży produkty mogą oferować kąt świecenia na poziomie 360 stopni, co przełoży się na zapewnienie niemalże idealnej widoczności. Opcja dobrania kolorystyki żarówki pozwala na dostosowanie odcienia światła do swoich preferencji oraz potrzeb ? żarówki w wersji vintage tak samo dobrze spisują się w salonie, gdzie niezbędne jest mocne, jasne światło, jak w sypialni, gdzie lepsze rozwiązanie stanowić będzie wprowadzenie przytulnego, ciepłego klimatu oraz nieco przygaszonego źródła oświetlenia. Dobrym wyborem może okazać się żarówka LED Kropla Zwierciadło z włóknem LED przypominającym żarnik węglowy. Stworzy ona kameralny nastrój w danym pokoju. Żarówki LED vintage komponują się idealnie z metalowymi oraz surowymi lampami w wersji industrialnej. Jeżeli jesteś zainteresowany atrakcyjnymi cenami i renomowanymi produktami, w tym żarówkami LED vintage, warto, abyś skorzystał z oferty naszego sklepu.