Pasek Informacyjny
Ładuję informacje...
pixel
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Żarówki LED

( ilość produktów: 490 )

Żarówki LED

Każdy dom, biuro czy inne pomieszczenia, w których przebywamy, powinny mieć odpowiednie oświetlenie. Wraz z rozwojem technologii ogromną popularność zyskało oświetlenie ledowe. Mająca wiele zalet technologia LED jest obecnie wykorzystywana niemal wszędzie, od zakładów pracy, pomieszczeń biurowych, hal, aż do domów prywatnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, przygotowaliśmy ofertę, w której można znaleźć różnego rodzaju żarówki LED. Dzięki różnym kształtom i długościom można dopasować je niemal do każdego pomieszczenia, wedle uznania, czy potrzeby. Dlaczego oświetlenie LED przoduje w odróżnieniu od tradycyjnych żarówek? Warto dowiedzieć się więcej o tego typu żarówkach, aby dokonać, jak najlepszego wyboru podczas zakupów.

Oszczędność i ekologia

Pierwszą zaletą, która sprawia, że żarówki ledowe to funkcjonalne i nowoczesne rozwiązanie, jest to, że pobierają dużo mniej energii niż tradycyjne żarówki. Jest to powiązane z tym, że nie zachodzi w nich proces emitowania energii. Diody ledowe umieszczone w żarówkach świecą również znacznie dłużej. Ich długi czas pracy to niezwykła zaleta i udogodnienie dla tych, którzy nie przepadają za wymianą przepalonych żarówek, zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach. Dzięki innowacyjnej technologii żarówki ledowe będą nam służyć przez naprawdę długi czas, nawet do około 30 000 godzin.

Warto zaznaczyć, że w procesie produkcji technologii led, nie zużywa się ani grama rtęci, co pozytywnie wpływa na środowisko, a tym samym, eliminuje niebezpieczeństwo kontaktu z rtęcią przez człowieka. Może zdarzyć się przecież, że przez przypadek potłuczemy żarówkę. Rtęć, która wydostałaby się na zewnątrz, mogłaby być niebezpieczna. Technologia led eliminuje to zagrożenie. Posiadanie żarówek led to również oszczędność. Ich praca jest bardzo wydajna, a tym samym stają się one tańsze w eksploatacji. Będzie to szczególnie odczuwalne w miejscach, gdzie funkcjonuje większy system oświetlenia, jak na przykład hale produkcyjne. Ale właściciele prywatnych domów również docenią wydajność tych żarówek, kiedy zobaczą, że mogą zaoszczędzić. Ich długa praca oraz małe zużycie energii sprawi, że nie będzie trzeba martwić się o ciągłe wydatki z tym związane.

Każdy znajdzie coś dla siebie

W ofercie naszego sklepu dostępne są żarówki led w wielu odmianach, kształtach i długościach. To samo tyczy się kolorów. Technologia led sprawia, że światło rozchodzi się w tzw. widmie ciągłym. Z kolei dzięki wysokiemu wskaźnikowi oddania barw istnieje możliwość wyboru naprawdę różnorodnych kolorów żarówek. Zaczynając od natężenia białego światła, od zimnych tonacji, po jasne i ciepłe, a skończywszy na wszelakich kolorach, które możemy dopasować do wystroju. Jasne żarówki przydadzą się podczas pracy biurowej, we wszelkich gabinetach lub też domowych pomieszczeniach przeznaczonych do pracy. Dostępne w naszej ofercie żarówki typu płomień zadowolą każdego entuzjastę stylu vintage. To samo tyczy się żarówek w klasycznym, owalnym kształcie ze spiralnym wkładem, nawiązujące do tradycyjnych, znanych wszystkim żarówek. Z kolei kolorowe żarówki będą pasowały do wszelkiego rodzaju girland, czy specjalnych instalacji świetlnych, dopasowanych do kolorystyki i nastroju pomieszczenia. Żarówki emitujące światło w technologii led to również możliwość wysokiej jakości ogniskowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie doświetlić interesujące nas miejsce bez rozpraszania światła na różne strony. Oferta naszego sklepu umożliwia również kupno żarówek o płaskich powierzchniach, które sprawdzą się we wszelkiego rodzaju holach, łazienkach czy przedpokojach. Możemy dzięki nim również doświetlić ściany czy interesujące nas obiekty.

Nowoczesna technologii

Ostatnią znaczącą cechą żarówek ledowych jest możliwość ich bezpośredniej kontroli. Dzięki temu, że przy ich produkcji używa się komponentów elektronicznych, istnieje możliwość kontroli ich za pomocą włączników dotykowych. Dzięki nim można kontrolować całe oświetlenie domowe za pomocą kilku ruchów ręką, a także za pomocą odpowiedniego pilota. Tym samym zyskujemy możliwość kontrolowania oświetlenia z jednego tylko miejsca. To powoduje, że nie będziemy zmuszeni wstawać z łóżka, aby wyłączyć światło. Żarówek ledowych nie może zabraknąć w inteligentnych, nowoczesnych domach. Warto pamiętać, że żarówki tego typu imitują właściwe światło zaraz po włączeniu. Unikamy tym samym czekania na uzyskanie pełnego światła po kilku sekundach po włączeniu - jak w przypadku innych rodzajów żarówek. To samo tyczy się wyłączenia. Żarówka led przestaje świecić natychmiast po wyłączeniu. Co więcej, tradycyjne żarówki jeszcze dogasają, przy czym jesteśmy narażeni na niepotrzebne zużycie energii. Żarówki ledowe to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie oszczędność i wydajność. Dostępne w naszej ofercie rodzaje żarówek pozwolą na dopasowanie ich do wszelkich potrzeb naszych klientów. Bez względu na to, w jakim pomieszczeniu znajdą swoje zastosowanie, zawsze będą działać sprawnie i przez długi czas. Koniec z wydawaniem pieniędzy na ciągłe wymiany tradycyjnych żarówek. Zapraszamy do kupna wysokiej jakości, wydajnych żarówek led.