Pasek Informacyjny
Ładuję informacje...
pixel
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Plafony Kwadratowe

( ilość produktów: 183 )

Dlaczego warto wybierać plafony kwadratowe? Klasyczne kształty takiego oświetlenia pasują do różnych pomieszczeń. Oferujemy zarówno modele minimalistyczne o rozmaitych barwach oprawki, jak i oprawy natynkowe lub niezwykle ciekawe egzemplarze w mniej typowym wydaniu. Wśród nich wyróżniają się plafony industrialne.

Plafony kwadratowe ? klasyczne oświetlenie do różnych pomieszczeń

Plafony kwadratowe z powodzeniem zastępują okazałe żyrandole i lampy sufitowe. Doceniane są przede wszystkim w małych lub niskich pomieszczeniach, gdzie jedynie płaski element oświetlający może być praktyczny. Dodatkowo takie plafony dają równomiernie rozchodzące się światło, które z powodzeniem może oświetlić całe wnętrze. Pod względem designu są mniej tradycyjne od okrągłych plafonów. Mogą być wykorzystane w łazience, kuchni i przedpokoju, a niekiedy także w salonie.

Modne plafony kwadratowe ? minimalizm przede wszystkim

Modne plafony sufitowe to przede wszystkim minimalistyczne modele. Wpisują się w nowoczesne trendy dekoracji wnętrz, gdzie stawia się na prostotę, wygodę użytkowania i dobrą jakość. Przykładem mogą być plafony o mlecznym przeszkleniu i białej lub srebrnej oprawce. Osoby, które marzą o nowoczesnym produkcie o nieco ciekawszym designie, powinny zwrócić uwagę na stworzoną z metalu i akrylu lampę sufitową o absolutnie nietypowym wyglądzie.

Kwadratowy plafon ? oprawa natynkowa

Kwadratowy plafon nie zawsze musi mieć postać niezwykle płaskiego kwadratu lub krążka. Dostępne są także modele o kwadratowej oprawie z jednym, dwoma lub trzema punktami światła. Są to produkty o minimalistycznym charakterze, które można różnicować choćby przez umiejętny dobór kolorów.

Kwadratowy plafon ? jaki kolor wybrać?

Jaki kolor powinien mieć kwadratowy plafon? Wiele zależy oczywiście od indywidualnych upodobań i kolorystyki zastosowanej w danym wnętrzu. Najpopularniejsze są modele czarne lub białe. W niektórych przypadkach te barwy łączą się ze sobą. Warto też zwrócić uwagę na to, że żarówka może być schowana wewnątrz oprawy lub umieszczona na jej zewnętrznej płaszczyźnie. Ma to znaczenie zarówno dla wyglądu danego modelu, jak i dla sposobu rozpraszania się światła w danym pomieszczeniu.

Plafony kwadratowe sufitowe w nietypowym wydaniu

Plafony kwadratowe sufitowe są chętnie wybierane przez naszych klientów. Proponujemy modele w różnych kolorach i formach, aby każdy mógł znaleźć produkt dopasowany do swoich potrzeb. W naszym asortymencie znajdą coś dla siebie również zwolennicy niestandardowych rozwiązań.

Industrialne plafony kwadratowe

Industrialne plafony kwadratowe nawiązują wyglądem i fakturą do powierzchni metalowych. W niektórych przypadkach zastosowano niewielkie reflektorki o przemysłowym wyglądzie. W innych modelach obudowa oświetlenia stworzona została z metalowej ramy i transparentnego szkła. Do wnętrz industrialnych można wybrać też niewielkie oprawki lub reflektorki w metalicznych barwach, które doskonale zgrają się z innymi elementami aranżacji.