Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lampy Lucide

( ilość produktów: 1330 )
Typ Oprawy
Parametry dodatkowe
Rodzaj
Pomieszczenie
Aranżacja
Styl
Kolor
Materiał
Barwa światła
Trzonek
Stopień ochrony [IP]
Wysokość [cm]
Szerokość [cm]
Średnica [cm]
Dodatkowa etykieta
Przedziały cenowe

Lampy Lucide obejmują bardzo zróżnicowaną ofertę produktów, które cenione są za jakość i stylowy design. Dzięki nim nie tylko oświetlisz, ale i ozdobisz wnętrze swojego mieszkania. Ciekawe, że w asortymencie oferowanym przez belgijską markę można znaleźć zarówno projekty utrzymane w klasycznym stylu, jak i nowoczesne. Co jeszcze warto wiedzieć o lampach Lucide?

Za co cenimy lampy Lucide?

Dlaczego lampy Lucide są tak dobrze oceniane? Zaletą jest już wspomniana różnorodność. Coś dla siebie znajdzie tutaj zarówno osoba poszukująca rozwiązań do nowoczesnego mieszkania, jak i ktoś uwielbiający klasykę w postaci lamp z abażurem czy okazałych żyrandoli. Kolejnym atutem produktów od belgijskiej marki jest też ich jakość. Związana jest ona z długim doświadczeniem, które firma zbiera od 30 lat.

Lampy Lucide są też przeznaczone dla osób chcących w świadomy sposób zaplanować oświetlenie w swoim domu. Projektanci belgijskiej firmy starają się o to, żeby produkty były dostosowane do wymagań klientów. Tych zaś Lucide ma już w ponad 70 krajach, co roku zdobywając nowe rynki.

Lampy Lucide i ich kolory

Nie bez znaczenia jest też kolorystyka, w której powstają lampy Lucide. Belgijska firma stawia przede wszystkim na sprawdzone i uniwersalne rozwiązania. Oprócz czerni i różnych odcieni bieli, popularne w asortymencie Lucide są brązy, beże, ale też modne w ostatnich sezonach srebro i złoto. Tak dobrana kolorystyka sprawia, że produkty belgijskiej marki mogą być uznawane za dość uniwersalne.

Minimalistyczne oświetlenie od Lucide

Lampy Lucide to bogata oferta oświetlenia przeznaczonego do nowoczesnych wnętrz. Oczywiście wśród oferowanych produktów króluje minimalizm. Przede wszystkim są to białe, czarne i srebrne lampy sufitowe przystosowane do źródeł światła LED lub halogenowych. Belgijska marka bardzo mocno stawia na jakość i właśnie dlatego oferowane przez nią oprawy zrobione są z solidnych materiałów, czyli stali i aluminium. Do wyboru są modele pojedyncze lub podwójne. W podobny sposób prezentują się nowoczesne plafony czy podłogowe lampy Lucide.

Zdecyduj się na stojące lampy Lucide

Klasyczne stojące lampy Lucide to z kolei produkty nierzadko bardzo odbiegające od minimalistycznych inspiracji. Wręcz przeciwnie - do ich wykonania wykorzystywane są metal, drewno i tworzywo sztuczne, poszczególne modele zaś posiadają piękne abażury i estetycznie zaprojektowane korpusy ze stabilnymi podstawami. Umiejętne połączenie materiałów współgra z uniwersalną, ale atrakcyjną kolorystyką. Do wyboru są egzemplarze czarne i białe, ale także beżowe oraz przede wszystkim niezwykle atrakcyjne modele w kolorze brązowym. Warto dodać, że także abażury mają zróżnicowane kształty. Oprócz tradycyjnych pojawiają się też geometryczne.

Stylowe stołowe lampy Lucide

Stołowe lampy Lucide to z kolei produkty nie tylko praktyczne, ale także wyjątkowo piękne i ozdobne. Wrażenie robią egzemplarze zaprojektowane w formie białej lub czarnej kuli z ażurową powierzchnią. Przez perforacje wydostaje się ze środka światło, które tworzy ciekawe efekty wizualne. W nowoczesnych wnętrzach sprawdzą się też stołowe lampy Lucide w formie szklanej tuby o przezroczystej powierzchni. Do wyboru są modele o różnym wykończeniu - z przydymieniem lub chromowaniem.

Oprócz nich można jednak postawić także na klasyczne stołowe lampy Lucide. Mogą to być miniaturowe reflektorki z metalu lub tradycyjne konstrukcje z abażurem, ale na wykonanych z metalu nóżkach. Różnorodność, którą prezentuje oferta belgijskiej firmy, jest wręcz zadziwiająca.

pixel