Pasek Informacyjny
Ładuję informacje...
pixel
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lampy Artemide

( ilość produktów: 1 )

Lampy ArtemideArtemide jest włoskim liderem w produkcji wysokiej jakości oświetlenia, znane z innowacyjnych projektów, które łączą technologię i design. Specjalizuje się w tworzeniu oświetlenia zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz, z dużym naciskiem na ekologiczność i zrównoważony rozwój. Artemide współpracuje z renomowanymi projektantami i architektami, co przekłada się na unikalne i funkcjonalne rozwiązania oświetleniowe, które są wyrazem ich filozofii "The Human Light".

Lampy Artemide zapewniają piękny włoski styl rodem ze stolicy mody i eleganckiego designu, czyli Mediolanu. Od kilkudziesięciu lat można korzystać z produktów tej marki. Zyskują one coraz więcej zwolenników także w naszym kraju. Zdobywają przy tym liczne branżowe nagrody, stając się wyznacznikami ciekawego stylu w zakresie oświetlenia wnętrz. Co jeszcze warto wiedzieć o produktach włoskiej marki? Oto kilka informacji, które warto poznać.

Lampy Artemide - typowe dla włoskiego stylu

Lampy Artemide to przedmioty stworzone według rygorów ponadczasowego wzornictwa. Projektanci zatrudniani przez włoską markę dbają o to, żeby nowe modele opraw oświetleniowych były piękne i nietuzinkowe, ale jednocześnie wpisywały się w bardziej uniwersalny sposób myślenia o ciekawym designie. Warto przy tym wiedzieć, że doświadczenie włoskiej marki jest tu bardzo ważne. Założony w 1960 r. brand jak mało który potrafi trafiać w gusta klientów i nawiązywać do modnych rozwiązań.

Jednocześnie lampy Artemide są od lat nagradzane jako produkty świetnie reprezentujące włoski styl pod względem wzornictwa. Niektóre modele opraw z lat 60. i 70. (Tolomeo, Alfa, Eclisse) stały się kultowe i pozostają popularne nawet dzisiaj. Wszystko to sprawia, że włoska marka pozostaje producentem zarówno dla osób kochających sprawdzone rozwiązania, jak i tych poszukujących nowości.

Jakie zalety mają lampy Artemide?

Jakie jeszcze atuty posiadają lampy Artemide? Produkty włoskiej marki to bezsprzecznie oświetlenie bardzo wysokiej jakości, które będzie służyło przez wiele lat. Przy jego produkcji dokłada się wszelkich starań, aby finalny produkt był bez wad i w pełni spełniał oczekiwania klienta. Duży wpływ na to mają również wykorzystywane przez włoską markę nowoczesne technologie produkcji.

Jednocześnie lampy Artemide tworzone są tak, by ich cykl życia był maksymalnie długi. Chodzi tutaj nie tylko o proste zwiększenie wydajności tych przedmiotów, bo motywacje przyświecające marce są głębsze. Zadaniem stawianym przed projektantami jest kreowanie takich produktów, które będą powstawać w sposób ograniczający negatywne oddziaływania na środowisko naturalne.

Lampy Artemide projektowane są przez zespół utalentowanych osób z różnych krajów. Przyświeca im idea, aby produkty te cechowała ergonomia. Powinny stawać się elementami otoczenia, w którym żyje człowiek. Nie powinno się przechodzić obok nich obojętnie. Nic więc dziwnego, że obecnie Artemide to firma z sukcesami. Zatrudnia 750 pracowników i działa w 24 krajach. Jednocześnie jej produkty można oglądać w 55 salonach wystawowych zlokalizowanych na całym świecie.

Futurystyczne lampy Artemide

Czym zaskakują oferowane przez włoską markę produkty? Lampy Artemide to niekiedy bardzo futurystyczne projekty. Są wyjątkowo duże i okazałe, wyróżniają się kształtami zupełnie innymi od klasycznych. Mowa tu zwłaszcza o modelach z aluminium i chromowanej stali, które przypominają wyglądem krople wody lub układają się w fantazyjne wzory, które wprost trudno jest zdefiniować.

Z pewnością lampy Artemide staną się zupełnie nietypowym wyposażeniem, które doskonale sprawdzi się przede wszystkim w salonie. To doskonała propozycja dla wszystkich osób, które w swoich nowoczesnych mieszkaniach dbają o każdy detal i chcą mieć wyjątkowy żyrandol lub lampę. Produkty od Artemide są krańcowo różne od masowej produkcji, przez co doceniają je nawet osoby o bardzo dużych wymaganiach.