Pasek Informacyjny
Ładuję informacje...
pixel
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Żarówki i świetlówki Osram

( ilość produktów: 15 )

Żarówki i świetlówki OsramOSRAM to światowy lider w dziedzinie oświetlenia, oferujący szeroki wybór żarówek i świetlówek dla różnych zastosowań, od motoryzacyjnych po rozwiązania dla przemysłu i rozrywki. Firma skupia się na innowacyjnych technologiach optycznych, dostarczając produkty i systemy, które poprawiają jakość oświetlenia i zwiększają efektywność energetyczną. OSRAM jest również zaangażowane w zrównoważony rozwój, oferując rozwiązania przyjazne dla środowiska.

Poszukujesz innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych do swojego domu, biura lub innego pomieszczenia użytkowego? Polecamy zapoznać się z ofertą energooszczędnych żarówek i świetlówek OSRAM, dostępnych w ofercie sklepu Tomix.pl. Już nie musisz szukać innych specjalistycznych sklepów, aby zapewnić w swoim domu, biurze czy hali produkcyjnej odpowiednie oświetlenie. W naszym sklepie znajdziesz najlepsze źródła światła, zawsze w przystępnych cenach. Nasz profesjonalny zespół pracowników chętnie doradzi w kwestii interesujących Cię produktów oświetleniowych oraz pomoże podjąć odpowiednią decyzję zakupową. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty żarówek i świetlówek marki OSRAM dostępnej w sklepie Tomix.pl!

Żarówki i świetlówki OSRAM - postaw na energooszczędność!

Wymiana tradycyjnej żarówki na żarówkę energooszczędną niesie za sobą wiele korzyści, nie tylko tych związanych z niższymi rachunkami za prąd, ale także z dbaniem o środowisko. Dlatego już teraz, warto skorzystać z oferty sklepu Tomix.pl, gdzie znajduje się proste, a jednocześnie niezawodne, energooszczędne oświetlenie OSRAM. Z proponowanych przez nas produktów korzysta wiele branż, w tym branża logistyczna, przemysłowa, usługowa, reklamowa, ale także osoby prywatne.

Oferta sklepu Tomix.pl obejmuje propozycję żarówek oraz świetlówek OSRAM, które sprawdzają się w praktycznie każdym pomieszczeniu. To, co wyróżnia produkty oświetleniowe tej marki, to przede wszystkim precyzyjne wykonanie, niezawodna trwałość oraz wysokiej klasy materiały odporne na uszkodzenia. Oferujemy szeroki wybór produktów marki OSRAM - możesz wybierać spośród żarówek LED dostępnych w różnych formach i kształtach, żarówek halogenowych oraz świetlówek wypełnionych rtęcią i argonem. Tak różnorodna oferta pozwoli Ci dobrać odpowiedni rodzaj oświetlenia oraz barwę światła dostosowaną bezpośrednio do potrzeb danego wnętrza.

OSRAM - oświetlenie na miarę przyszłości

Marka OSRAM to jedno z największych międzynarodowych przedsiębiorstw produkujących sprzęt oraz akcesoria oświetleniowe. Początki firmy sięgają roku 1906, gdzie po raz pierwszy w Berlinie zarejestrowano markę handlową firmy Deutsche Gasglühlicht-Anstalt (znanej także jako Auer-Gesellschaft). Co ciekawe, nazwa OSRAM powstała z połączenia dwóch nazw metali: osm i wolfram. W Polsce spółka OSRAM obecna jest na rynku od 1995 roku, oferując klientom doskonałe rozwiązania oświetleniowe do wielu branż. Również w sklepie internetowym Tomix.pl pragniemy zaoferować Ci te wysokiej jakości produkty oświetleniowe, takie jak żarówki i świetlówki OSRAM. Z pewnością będziesz zadowolony z wyboru naszego sklepu!