Pasek Informacyjny
Ładuję informacje...
pixel
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Systemy Szynowe część 1

2021-10-23
Systemy Szynowe część 1

Oświetlenie szynowe to niezwykle wszechstronna i elastyczna opcja oświetlenia domu. Niestety nastawienie na praktyczność często niesie za sobą negatywne powiązanie tego typu produktów jako rodzaju oświetlenia, który nadaje się tylko do wielkich hal produkcyjnych. Czy rzeczywiście oświetlenie szynowe nie ma w sobie nic z elegancji i wdzięku pozostałych rodzajów lamp ? Nic bardziej mylnego.


Dzięki bardzo dużej ilości dostępnych konfiguracji i prostocie użytkowania oświetlenie szynowe przeżywa swojego rodzaju renesans. Co musisz wiedzieć o tym podstawowym elemencie oświetleniowym?


Ze względu na dramatyczny wzrost popularności w ostatnim czasie oświetlenie szynowe powoduje mnóstwo pytań, jakie zazwyczaj kojarzymy z nowymi typami towarów oświetleniowych. Systemy szynowe przetrwały przez dziesięciolecia dzięki swojej wszechstronności i zmienności - można je łatwo odświeżyć tak, aby odzwierciedlało aktualne trendy i miało nowoczesny wygląd dopasowany do Twojego stylu.


Przyjrzyjmy się więcej największym zaletą systemów szynowych:

* Łatwe do zainstalowania
Sprawdź * Możliwość dostosowania - oświetlenie szynowe można zmienić, aby dopasować je do układu i długości dowolnego pomieszczenia.
* Energooszczędne
* Ekonomiczne
* Prosta rekonfiguracja, zapewniająca długoterminową elastyczność, której nie zapewniają inne rodzaje oświetlenia, w tym:
- Możliwość dodawania i odejmowania opraw oświetleniowych w razie potrzeby - o ile dalej spełniane będą wymagania dotyczące mocy maksymalnej.
- Dopóki są kompatybilne (zazwyczaj oznacza to wykonane przez tego samego producenta), możesz wymienić głowice, aby odzwierciedlić zmianę stylu w Twoim domu, odświeżyć wygląd systemu oświetlenia szynowego lub lepiej dopasować je do swoich potrzeb.
- Oprawy na szynie można łatwo przesuwać, aby dostosować oświetlenie w oparciu o zmiany w meblach, grafice, konfiguracji pokoju lub innych czynnikach.


Gdzie stosować oświetlenie szynowe:

Oświetlenie szynowe dzięki łatwej konfiguracji sprawdzi się zasadniczo wszędzie ale szczególnie dobrze radzi sobie w:

* Kuchni
* Korytarzu
* Salonie
* Galerii
* Biurze

Sprawdź

Regulowane, kierunkowe lampy i różnorodność dostępnych stylów lamp sprawiają, że idealnie nadaje się do:

* Prezentacji grafiki
* Wyróżniania kolekcji, nagród i antyków
* Oświetlenia stanowisk pracy

Sprawdź
Elementy oświetlenia szynowego:

Oświetlenie szynowe składa się z kilku różnych elementów, które należy wybrać aby utworzyć funkcjonalną konfigurację oświetlenia:

* Szynoprzewód
* Oprawa
* Żarówka

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat systemów szynowych ?
Możesz do nas zadzwonić, nasz zespół chętnie Ci pomoże w dobrze systemu szynowego do Twoich potrzeb.
663 440 122 lub 91 886 63 93
Albo.. Przeczytaj część drugą naszego poradnika !
(w przygotowaniu)

Nasze wpisy

loader