Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Włączniki nowej generacji czyli Livolo

2020-07-13
Włączniki nowej generacji czyli Livolo

W czasach galopującej do przodu techniki nie ma co się dziwić, że gniazda i włączniki tradycyjne zamieniamy na bardzo ekskluzywne które wykonane są ze szkła, drewna lub skóry. Takie nowoczesne włączniki mogą posiadać rożnego rodzaju zdobienia, które nadają im oryginalności. Niektóre wyposażone są w podświetlenie umożliwiające odnalezienie przycisku w ciemności. Z pewnością idealnie wpasowują się w nowoczesne wnętrza. Ponadto są funkcjonalne i dają się łatwo czyścić gdyż taką taflę szkła wystarczy przetrzeć. Producenci osprzętu elektrycznego prześcigają się aby ulepszyć podstawowe wersje i wmontowują czujniki ruchu, sterowniki temperatury, czujniki gazu. A wszystko po to aby zadbać o wygodę klienta by mógł zrealizować swoje wymyślone funkcje. W końcu kto nie marzy o inteligentnym domu? Na przeciw naszym wymaganiom wyszła firma Livolo
Są trzy powody dla których warto kupić włączniki Livolo:
1. Wygoda (możliwość sterowania pilotem, sterowanie dotykowe, sterowanie roletami bądź żaluzjami)
2. Kontrola (programowanie funkcji, regulacja jasności, włączniki schodowe)
3. Prostota (oszczędność energii, bezpieczeństwo użytkowania, łatwość montażu)

Włączniki Livolo to szklany i nowoczesny osprzęt elektryczny. Jakość wykonania jest na wysokim poziomie ale w atrakcyjnej cenie. Livolo to funkcjonalność i niezawodność. Każdy włącznik wykonany jest z certyfikowanego tworzywa, które spełnia rygorystyczne normy. Atrakcyjny design pasuje do nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrz a szeroki wybór umożliwia dokonanie zakupu nawet najbardziej wymagających użytkowników. Włączniki Livolo są bezawaryjne i bezproblemowe w użytkowaniu. Nadają się do mieszkań prywatnych ale również sprawdzą się w hotelach czy budynkach użyteczności publicznej.

Jeśli chcemy podnieść standard naszego mieszkania i czuć się luksusowo koniecznie powinniśmy zamontować włączniki dotykowe szklane. Ostatnio cieszą się ogromną popularnością. Bardziej wymagający klienci mogą wybrać włączniki szklane z podświetleniem. Takie subtelne podświetlenie zwiększa widoczność włącznika. Świetnie sprawdzą się w przedpokoju. Włączniki dotykowe Livolo są bardzo czułe, błyskawicznie reagują na dotyk a ponadto swoim bezproblemowym działaniem sprawiają, że nawet po kilku latach użytkowania nie tracą swoich wyjątkowych parametrów. Ich obsługa jest banalnie prosta więc zarówno dzieci jak również ludzie starsi z pewnością sobie poradzą. Włączniki dotykowe Livolo to produkty wysokiej jakości i to od nas będzie zależało jak zaprezentuje się system oświetlenia w naszym domu.

Osprzęt Livolo możemy założyć maksymalnie do 5 puszek elektrycznych, które montowane są obok siebie. Do jednej puszki wchodzi jeden moduł gniazda i po dwa moduły multimedialne. Aby dokonać wyboru musimy wiedzieć ile puszek ma zakrywać dany panel a dopiero później do ilości puszek dobieramy to co nas interesuje. Mogą to być włączniki, ściemniacze, sterowniki do rolet, gniazda elektryczne lub multimedialne np. moduł telefoniczny lub głośnikowy. Prawie wszystkie moduły dostosowane są  do sterowania pilotem. A więc do dzieła. Najpierw ilość puszek, następnie funkcje jakie chcemy posiadać a na koniec dobieramy szklany panel.

Nasze wpisy

loader
pixel