Pasek Informacyjny
Ładuję informacje...
pixel
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gniazdka elektryczne

( ilość produktów: 47 )

Gniazda elektryczne

Gniazdka elektryczne to ważny element osprzętu elektrycznego. Dzięki nim możliwe jest działanie w pomieszczeniach wielu sprzętów zasilanych energią elektryczną. Umieszczając je w odpowiednim miejscu pokoju lub innego pomieszczenia, zapewniamy sobie i innym osobom komfort. Takie gniazda elektryczne są dostępne w wielu różnych wariantach. Wybierając ich odpowiedni model, możemy także sprawić, że pomieszczenie, w którym się znajdą, zyska unikalny styl.

Funkcjonalne gniazda elektryczne do każdego pomieszczenia

Gniazdka elektryczne dostępne są w ofercie sklepu tomix.pl w dwóch wariantach różniących się ilością gniazd. Może to być klasyczny model z jednym lub dwoma gniazdami. W tym drugim przypadku pozwala to na podłączenie w jednym miejscu większej ilości urządzeń. Takie gniazda sprawdzą się zatem w salonach lub w pomieszczeniach biurowych. Gniazda elektryczne dostępne są także w wariantach z bolcem lub bez, w zależności od tego, z jakiej wtyczki będziemy korzystać. Innym ważnym elementem wielu gniazdek dostępnych w ofercie są nakładki bryzgoszczelne. Doskonale chronią one gniazdko elektryczne przed przedostaniem się do jego wnętrza wody i innych płynów. Mogą one jednak także stanowić dobrą ochronę przed porażeniem prądem małych dzieci. Odpowiednio dobrane gniazdka elektryczne zapewniają zatem wysoki poziom bezpieczeństwa.

Gniazda elektryczne jako element wystroju

Elektryczne gniazdka elektryczne dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Klasyczna biel, czerń lub odcienie szarości mogą być w związku z tym zastąpione przez zieleń, róż, a także barwy złote lub błękitne. Pozwala to na dopasowanie takiego gniazdka do stylistyki niemal każdego pomieszczenia, bez względu na to, czy będą to pomieszczenia w stylu klasycznym czy też nowoczesnym. Doskonałym przykładem modeli dopasowanych do pomieszczeń w nowoczesnym stylu są gniazda elektryczne LIVOLO, których panel jest szklany. Prezentują się one dzięki temu niezwykle stylowo. Takie nowoczesne gniazdka elektryczne są w stanie ożywić pomieszczenie i sprawić, że wszyscy goście zwrócą na nie uwagę.

Gniazda elektryczne a warunki zamówienia

W sklepie tomix.pl można skorzystać z atrakcyjnych warunków zakupowych, jeśli chodzi o zasady dokonywania zamówień. Dostawy od 200 zł wzwyż są bowiem darmowe. Zamawiając już kilka takich gniazdek, można liczyć na dostawę bez opłat. Ponadto, na w naszym sklepie tomix.pl możesz liczyć na atrakcyjne rabaty - od 5 do nawet 20%, w zależności od wartości zamówienia. Rabat w najwyższej wysokości przysługuje przy zamówieniach, których wartość przekracza 2000 złotych. Zamawiając więc także inne elementy wyposażenia elektrycznego, jak lampy wewnętrzne oraz żarówki LED, można zyskać jeszcze więcej. Wystarczy tylko wybrać produkty dopasowane do danego pomieszczenia.