Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Niskonapięciowe włączniki 12 - 24V

( ilość produktów: 14 )

Włączniki niskonapięciowe

Włączniki dotykowe zapewniają wygodne sterowanie natężeniem światła. Pozwala to na dopasowanie go do panującej atmosfery. Silniejsze światło umożliwia bowiem podejmowanie gości, a słabsze - zapewnia komfortowy wypoczynek przy książce albo seansie filmowym, a także jest przydatne przy układaniu do snu dzieci. Bez względu na przyczynę zakupu wyłączników, trzeba dopasować je do znajdującego się we wnętrzach oświetlenia. Dzięki temu cała instalacja elektryczna będzie działać bez usterek. Wśród włączników znajdują się te niskonapięciowe.

Włączniki niskonapięciowe i ich zalety

Włączniki niskonapięciowe to bardzo ważne elementy osprzętu elektrycznego, które mogą być wykorzystane do sterowania oświetleniem niskonapięciowym. Można je użyć np. do pracy z urządzeniami, w których przypadku wymaga się sterowania impulsowego układami przekaźników. Z takimi włącznikami nie trzeba się martwić o uszkodzenie żarówek, czy też całej instalacji elektrycznej, nawet przy częstym sterowaniu natężeniem światła. Są one bowiem produkowane z najwyższej jakości materiałów, a separowane styki prądowe pozwalają na wysterowywanie dowolnego, niskiego napięcia. Dostępne w asortymencie włączniki niskonapięciowe są odporne na działanie niskich i wysokich temperatur (nawet -30 lub +70 stopni Celsjusza). Można z nich zatem korzystać w pomieszczeniach o innych temperaturach niż pokojowa. Ich żywotność to nawet 100.000 włączeń. Nie trzeba się zatem martwić, że przy częstym korzystaniu z nich ulegną one uszkodzeniu. Renomowani producenci, tacy jak LIVOLO dają gwarancję niezawodności przez wiele lat.

Szeroka oferta włączników niskonapięciowych

Włączniki niskonapięciowe to produkty elektryczne, które składają się z dwóch podstawowych elementów. Pierwszym z nich jest moduł włącznika niskonapięciowego, a drugim - panel szklany. W ofercie sklepu tomix.pl dostępne są włączniki dotykowe w różnych wariantach kolorystycznych. Istnieje możliwość zakupu włączników niskonapięciowych w standardowych barwach (a więc bieli, czerni lub odcieniach szarości), ale także tych unikatowych, jak np. niebieski, zielony, złoty lub róż. Takie włączniki mogą mieć jeden lub dwa przyciski. Pozwala to na sterowanie światłem nawet w dwóch różnych miejscach naraz. Włączniki niskonapięciowe dopasowane są do standardowych puszek elektrycznych. Nie trzeba się zatem martwić o to, że pojawi się problem z ich instalacją. Instrukcja w języku polskim dołączona do włączników pozwala na ich zainstalowanie przez każdą osobę, bez konieczności korzystania z pomocy technika. Warto pamiętać o tym, że włączniki niskonapięciowe to element instalacji elektrycznej. Jeśli dopasujemy do nich odpowiednie lampy zewnętrzne oraz wyposażymy się w zapasowe żarówki LED, zyskamy pewność, że instalacja elektryczne będzie działać prawidłowo przez cały czas.

pixel