Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Włączniki z odliczaniem czasowym

( ilość produktów: 7 )

Włączniki z odliczaniem czasowym

Wśród włączników elektrycznych dostępne są produkty w różnych odmianach. Jednym z ciekawych rozwiązań stosowanych w takich włącznikach jest zaimplementowane odliczanie czasowe. Daje to szereg nowych możliwości, bez względu na to, czy zapala i gasi się światło w pomieszczeniach mieszkalnych, czy też biurowych. Takie włączniki z odliczaniem czasowym dostępne są w różnych wariantach wykończenia, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb.

Timer we włącznikach - zastosowanie

Włączniki z odliczaniem czasowym to bardzo komfortowy w użyciu produkt, którego zalety zauważa coraz szersza grupa klientów. Cechą charakterystyczną takich włączników jest to, że wmontowany w nie timer pozwala na włączenie i wyłączenie światła po kilku sekundach od wciśnięcia przycisku. To unikalne rozwiązanie. Włączniki czasowe nie działają zatem błyskawicznie, tak jak klasyczne włączniki, które już tuż po dotknięciu przycisku powodują reakcję źródła światła. Dzięki takiemu rozwiązaniu można dać sobie czas na przejście do innego pomieszczenia łóżka, sofy lub fotela, gdy światło będzie jeszcze włączone. To bardzo wygodne, np. gdy układamy się do snu lub też chcemy spędzić wieczór przy ciekawym filmie. Okazuje się zatem, że takie włączniki mogą w znaczący sposób wpływać na funkcjonalność pomieszczeń, w których są używane. Wystarczy tylko dobrać do nich odpowiednio dopasowane inne produkty elektryczne jak lampy wewnętrzne oraz żarówki LED. W ten sposób można zapewnić sobie najlepsze oświetlenie, bez względu na rodzaj pomieszczenia.

Włączniki z odliczaniem czasowym w różnych wariantach

Włączniki czasowe dostępne w sklepie tomix.pl mają standardowy kształt kwadratowy oraz jeden przycisk. Są to zatem klasyczne włączniki, które można spotkać w wielu mieszkaniach lub biurach. Włączniki z odliczaniem czasowym mają przy tym wiele różnych wariantów kolorystycznych. Można je zatem dopasować do stylistyki niemal każdego pomieszczenia. Klasyczna czerń, biel i odcienie szarości to nie wszystko. Teraz można wybierać także wśród takich niezwykłych barw jak niebieska, zielona lub różowa. Oryginalnym i cieszącym oko wykończeniem takich włączników są panele szklane, które sprawiają, że te włączniki prezentują się niezwykle nowocześnie. Choć prezentują się one efektownie, nie są one przy tym trudne do utrzymania w czystości. Wystarczy tylko postawić na odpowiednią markę produktu, np. LIVOLO. Ten uznany na rynku producent wyposażenia elektrycznego gwarantuje także wysoką jakość. Włączniki LIVOLO mogą pracować także w trudnych warunkach niskiej lub wysokiej temperatury (od -30 do +70 stopni Celsjusza). Takie włączniki działają zatem bezproblemowo przez wiele lat, nawet pomimo ich intensywnego użytkowania.

pixel