Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SOLASTO 120, lampa podłogowa wpuszczana outdoor, LED GU10 51 mm, IP67, kwadratowa, stal nierdzewna, maks. 6W (227684) - SLV
Kliknij, aby powiększyć

SOLASTO 120, lampa podłogowa wpuszczana outdoor, LED GU10 51 mm, IP67, kwadratowa, stal nierdzewna, maks. 6W (227684) - SLV

Cena katalogowa398,52 zł
184,50 zł
brutto / szt.
Dostępny
Dostępny
Wysyłka w najbliższy dzień roboczy.
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
SOLASTO 120, lampa podłogowa wpuszczana outdoor, LED GU10 51 mm, IP67, kwadratowa, stal nierdzewna, maks. 6W (227684) - SLV
SOLASTO 120, lampa podłogowa wpuszczana outdoor, LED GU10 51 mm, IP67, kwadratowa, stal nierdzewna, maks. 6W (227684) - SLV
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Chcesz negocjować cenę? Masz pytania?
Nowoczesna oprawa zewnętrzna wpuszczana Solasto firmy SLV. Sklep z oświetnieniem Tomix poleca W zestawie z puszką montażową Osłona z stali nierdzewnej 304 Maksymalna długość żarówki 51mm   Źródło światła: QPAR51   Źródło światła w komplecie: nie   Klasa energetyczna: A - A++

SOLASTO kwadratowa, stal nierdz. GU10 max. 6W

Współczesne lampy zewnętrzne są odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, dbających o każdy szczegół swojego otoczenia. Wybierając Lampy Najazdowe i Dogruntowe, możesz cieszyć się niezawodnym i estetycznym oświetleniem przez wiele lat. Stalowy nie tylko ożywia przestrzeń, ale również wprowadza harmonię i spójność w aranżacji wnętrz. Właściwie dobrana lampa zewnętrzna może stać się efektownym elementem dekoracyjnym, wzbogacając przestrzeń wokół domu. Lampa o stopniu ochrony IP67 zapewnia doskonałą odporność na czynniki zewnętrzne, co gwarantuje jej długotrwałe użytkowanie. Dzięki lampie zewnętrznej otoczenie domu staje się bardziej przyjazne i komfortowe po zmroku. Oświetlenie zewnętrzne może pełnić funkcję odstraszania potencjalnych intruzów, podnosząc poziom ochrony nieruchomości. Dobre oświetlenie zewnętrzne tworzy magiczną atmosferę, podkreślając urok otoczenia po zmroku. Odpowiednio dobrana lampa zewnętrzna przekształca przestrzeń na zewnątrz, czyniąc ją funkcjonalną i atrakcyjną wizualnie.

O SLV

SLV to nie tylko oświetlenie, ale przemyślane rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego wnętrza. Wybierając oświetlenie od tego producenta, inwestujesz w jakość, która przetrwa próbę czasu. Każdy produkt pod szyldem SLV to połączenie najnowszych trendów z solidnym wykonaniem.

Zakupy w Tomix

Odkryj bogactwo oferty w Tomix – od klasycznych lamp po nowoczesne rozwiązania oświetleniowe. Tomix to nie tylko hurtownia, ale także miejsce, gdzie eksperci pomogą Ci w realizacji Twojej wizji oświetleniowej. Tomix to gwarancja rzetelności i profesjonalizmu w każdym aspekcie obsługi klienta.

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
SLV GmbHWięcej
ProducentSLV GmbHAdres: Daimlerstraße 21-23Kod pocztowy: 52531Miasto: Übach-PalenbergKraj: NiemcyAdres email: info@slv.de
Podmiot odpowiedzialnySLV GmbHAdres: Daimlerstraße 21-23Kod pocztowy: 52531Miasto: Übach-PalenbergKraj: NiemcyAdres email: info@slv.de
Symbol
227684
Kod producenta
4024163147910
Kod producenta
227684
Kolor
Stalowy
Materiał
Stal
Szkło
Tworzywo sztuczne
Styl
Nowoczesny
Stopień ochrony [IP]Więcej

Stopień ochrony[IP]: Jest międzynarodowym standardem (IEC 60529) służącym do określania stopnia ochrony lub szczelności obudowy urządzenia elektrycznego przed ingerencją ciał stałych, wody i pyłu. Klasyfikacja IP jest zgodna z normą EN 60529. Im wyższe IP (od 44)   tym lampa jest bardziej odporna na wilgoć , na kontakt z wodą.

IP67
Długość [cm]
12
Średnica klosza [cm]
12
Ilość źródeł światła
1
Trzonek
GU10
Napięcie zasilania [V]
230
Maksymalna moc [W]
6
Masa [kg]
0,76 kg
Klasa energetyczna
A++
Typ Oprawy
Lampy Najazdowe i Dogruntowe
Kod EAN
4024163147910
Materiał producenta
Stal
Szkło
Tworzywo sztuczne
Marka
SLV
Producent
SLV
Rodzaj Oprawy
Zewnętrzna
Kod produktu
227684
Zasilanie
Sieciowe
Pomieszczenie
Podjazd
Ogród
Stan
Nowy
Certyfikat
CE
Dodatkowa etykieta
Wysyłka 24h
Wietrzenie magazynu - 24H
Źródło światła w komplecie
Nie
Do pobrania

Produkt znajdziesz w kategoriach

Zapytaj o produkt
Jeżeli znaleźliście Państwo tańszą ofertę lub uważacie, że nasza cena jest za wysoka, zachęcamy do przesłania propozycji cenowej.
Odpowiemy w najkrótszym możliwym terminie.
5 lat gwarancji producenta
5 lat gwarancji producenta

Z naszego bloga

pixel