Pasek Informacyjny
Ładuję informacje...
pixel
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Potrójne panele i ramki

( ilość produktów: 62 )

Potrójne panele do włączników i ramki to bardzo ważny element systemu elektrycznego, bez którego trudno wyobrazić sobie domowe lub firmowe oświetlenie. Dzięki wielu różnym wariantom możliwe jest stworzenie z ich wykorzystaniem unikalnego systemu oświetlenia, który będzie spełniał nawet najbardziej wygórowane wymagania, w różnych sytuacjach. Potrójne panele i ramki pozwalają na nadanie unikalnego charakteru każdemu pomieszczeniu, w którym je zastosujesz.

Panele i ramki oświetleniowe - kiedy je stosujemy?

Potrójne ramki do włączników i paneli to elementy systemu oświetlenia, których zadaniem jest przede wszystkim zwiększenie wygody korzystania ze źródeł światła. Mowa tutaj przede wszystkim o sterowaniu żyrandolami, czy też plafonami. Z takimi panelami i ramkami oświetleniowymi możesz sterować oświetleniem, włączając je i wyłączając, a także zmieniając natężenie. Ta ostatnia funkcja jest ważna wówczas, gdy nie chcemy używać pełnego oświetlenia, oszczędzając w ten sposób prąd, czy też chcąc stworzyć przytulną atmosferę (np. przy wieczorze filmowym w pokoju dziennym lub układaniu do snu dziecka w sypialni). Oferowane przez nas panele i ramki wpływają także na estetykę danego pomieszczenia. Dostępne są one w różnych wariantach, jeśli chodzi o zastosowany kolor. Dzięki temu takie panele i ramki oświetleniowe tworzą szereg unikalnych kompozycji, które potrafią zachwycić wszystkie osoby przebywające w pomieszczeniach. Poszczególne panele i ramki oświetleniowe możesz dobrać do konkretnych pomieszczeń, korzystając z pomocy doświadczonych specjalistów naszego sklepu.

Potrójne panele i ramki o różnych przyciskach

Potrójne panele i ramki do włączników dostępne są w różnych wariantach, jeśli chodzi o ich przyciski. Możesz wybierać m.in. takie rozwiązania jak 1 miejsce na włącznik i 2 pojedyncze przyciski dotykowe, 3 podwójne przyciski dotykowe, czy też 2 podwójne przyciski dotykowe i 1 miejsce na włącznik. Wystarczy, że wybierzesz interesujący cię wzór z listy dostępnej na stronie sklepu. Dzięki tylu różnym możliwościom możesz dopasować panele i ramki do swoich indywidualnych potrzeb, zapewniając jednocześnie oświetlanym pomieszczeniom odpowiednią funkcjonalność. Proste w montażu panele i ramki pozwolą na stworzenie systemu oświetlenia, który będzie działać sprawnie i zapewniać właściwe doświetlenie wszystkim zakamarkom dowolnego pomieszczenia, niezależnie od tego, czy będzie to pokój dzienny, sypialnia, czy też kuchnia.

Potrójne panele i ramki z wysokiej jakości materiałów

Potrójne panele i ramki zostały wyprodukowane z najwyższej jakości paneli ze szkła, łatwych do utrzymania w czystości. Często wystarczy przetrzeć je delikatnie szmatką, by przywrócić im blask. Z takich paneli i ramek można korzystać w skrajnych temperaturach, od -30 do nawet +70 stopni Celsjusza oraz wilgotności względnej sięgającej 95%. Takie panele i ramki z powodzeniem sprawdzą się zatem w kuchni i w łazience, gdzie są narażone na działanie negatywnych czynników zewnętrznych. Potrójne panele i ramki to elementy oświetlenia, które będą się efektownie prezentować przez wiele lat użytkowania. To bardzo ważne, ponieważ brak konieczności przeprowadzania prac naprawczych dotyczących instalacji elektrycznej zapewnia tak bardzo ważną w życiu wygodę i spokój.