
Potrójna złota ramka szklana z miejscem włącznika dotykowego (702GG-63) LIVOLO to doskonały wybór dla tych, którzy pragną wprowadzić do swojego wnętrza elegancki design oraz wykorzystać nowoczesne technologie. Wykonana z szkła kryształowego, ramka ta nie tylko prezentuje się doskonale, ale również jest łatwa w utrzymaniu czystości. Jej złoty kolor w połączeniu z minimalistycznym stylem nadaje wyjątkowy charakter każdemu pomieszczeniu. Dzięki takim produktom jak Livolo ramki szklane, możliwe jest stworzenie unikalnej atmosfery w domowym biurze, salonie czy sypialni.
Stosując Livolo włączniki dotykowe w zestawieniu z ramką 702GG-63, zyskujesz nie tylko nowoczesny design, ale także wszechstronność i funkcjonalność. Włączniki te działają za pomocą dotyku, więc ich obsługa jest niezwykle prosta i przyjemna. Dodatkowo, Livolo inteligentne włączniki pozwalają na zdalne sterowanie oświetleniem za pomocą aplikacji mobilnych, co zwiększa komfort użytkowania. Zawsze należy pamiętać o bezpieczeństwie elektrycznym podczas montażu – Livolo montaż włączników należy przeprowadzać z zachowaniem zasad ostrożności i wyłączonym napięciem.
Ramka o kodzie produktu 702GG-63 jest częścią szerokiej gamy produktów Livolo osprzęt elektryczny, które wprowadzają innowacyjne rozwiązania do zarządzania oświetleniem. W ofercie znajdziesz także Livolo moduły, Livolo gniazda USB oraz Livolo termostaty, co czyni ją kompletną ofertą dla każdego wnętrza. Livolo systemy zarządzania oświetleniem to elementy, które dostosują światło do Twoich potrzeb, zwiększając komfort i oszczędność energii.
Wybierając Livolo potrójne włączniki, inwestujesz w wysoką jakość i funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, produktów z tej linii można łatwo integrować z Livolo smart home oraz automatyka budynkowa. Ta potrójna ramka nie tylko spełni swoje funkcje, ale również stanie się integralną częścią nowoczesnego wnętrza, łącząc estetykę z energooszczędnością. Oferując tak wszechstronny i estetyczny produkt, Livolo sklepy online stają się doskonałym miejscem na zakupy dla osób pragnących unowocześnić swoje domy.
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
WENZHOU LIVOLO ELECTRIC CO., LTDWięcej
ProducentWENZHOU LIVOLO ELECTRIC CO., LTDAdres:
Yongxing Street 23th Zhixin Fashion/301&401&501Kod pocztowy: 325025Miasto: WenzhouKraj: ChinyNumer telefonu: +8615305872038Adres email: livolocare@livolo.com
Podmiot odpowiedzialnyJMC ADRIAWIK JACEK ILCZUK SPÓŁKA KOMANDYTOWAAdres:
Akacjowa 25Kod pocztowy: 72-006Miasto: MierzynKraj: PolskaNumer telefonu: +48668668908Adres email: adriawik@adriawik.com
Symbol
702GG-63
Kod producenta
4893193799112
Gwarancja
Kolor
Złoty
Materiał
Panel ze szkła kryształowego łatwy w utrzymaniu czystości
Z miejscem na gniazdo elektryczne
Tak
Wymiary
222 mm x 80 mm
Grubość [mm]
4 mm
Środowisko pracy
-30~70°C; wilgotność względna poniżej 95%
Produkt zgodny z normą
CE
RoHS
Numer katalogowy Livolo
702GG-63
Ilość przycisków
2
Wybierz z piktogramu
702GG

Typ Oprawy
Włączniki lub Osprzęt
Kod EAN
4893193799112
Materiał producenta
Panel ze szkła kryształowego łatwy w utrzymaniu czystości
Producent
Livolo
Marka
Livolo
Kod produktu
702GG-63
Zasilanie
Sieciowe
Rodzaj osprzętu
Ramka
Stan
Nowy
Certyfikat
CE
Informacje dodatkowe
Podłączanie pod napięciem skutkuje uszkodzeniem włącznika
Montaż i podłączenie, bezwzględnie przy wyłączonym napięciu zasilania
Zapytaj o produkt
Gwarancja 7 Lat
Gwarancja 7 Lat