Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Kinkiet Zew. FLAIR - CZUJNIK RUCHU Kol. Czarny K (5288802012) - Lutec
Kliknij, aby powiększyć

Kinkiet Zew. FLAIR - CZUJNIK RUCHU Kol. Czarny K (5288802012) - Lutec

Cena katalogowa328,00 zł
328,00 zł
brutto / szt.
Dostępny
Dostępny
Wysyłka 1 - 14 dni
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Chcesz negocjować cenę? Masz pytania?

Kinkiet Zew. FLAIR z czujnikiem ruchu marki Lutec to idealny wybór, jeśli szukasz stylowego i funkcjonalnego oświetlenia do swojego domu. Kinkiety zewnętrzne są nie tylko źródłem światła, ale także elementem dekoracyjnym, który podkreśla charakter elewacji budynku. Model FLAIR w kolorze czarnym wyróżnia się eleganckim designem oraz wysoką jakością użytych materiałów, takich jak aluminium i szkło. Dzięki temu lampa nie tylko doskonale komponuje się z różnymi stylami architektonicznymi, ale także gwarantuje długotrwałe użytkowanie.

Jednym z najważniejszych aspektów kinkietów klasycznych jest ich funkcjonalność. Kinkiety sufitowe zewnętrzne z czujnikiem ruchu to innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Model FLAIR posiada wbudowany czujnik ruchu, który automatycznie włącza światło, gdy wykryje obecność osoby w pobliżu. Dzięki temu unikasz nieprzyjemności związanych z poszukiwaniem włącznika w ciemności, a Twój dom zyskuje na bezpieczeństwie. Stopień ochrony IP44 sprawia, że lampa jest odporna na wpływ warunków atmosferycznych, co czyni ją doskonałym wyborem na elewację.

Choć kinkiety sufitowe klasyczne najczęściej spotykane są wewnątrz, model FLAIR z pewnością spełni oczekiwania również w przestrzeni zewnętrznej. Jego minimalistyczny design, utrzymany w eleganckiej czerni, pozwala na łatwe dopasowanie do każdego stylu. Kinkiety czarne są nie tylko nowoczesne, ale także ponadczasowe, co sprawia, że będą cieszyć oko przez wiele lat. Możliwość zastosowania żarówki o trzonku E27 daje swobodę w wyborze źródła światła, a co za tym idzie, dopasowania intensywności oświetlenia do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Podsumowując, kinkiet Zew. FLAIR z czujnikiem ruchu to idealne połączenie funkcjonalności, nowoczesnego designu i trwałych materiałów. Bez wątpienia stanowi doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto szuka kinkietów na elewację i chce podkreślić charakter swojej posesji. Wybierając ten model, inwestujesz w jakość, która zaowocuje nie tylko w pięknym wyglądzie, ale również w bezpieczeństwie i komfortowym użytkowaniu w każdej porze dnia i nocy. Jeśli pragniesz wprowadzić nowoczesne i praktyczne oświetlenie do swojego otoczenia, kinkiety zewnętrzne marki Lutec będą strzałem w dziesiątkę!

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
LUTEC Europe NVWięcej
ProducentLUTEC Europe NVAdres: Herentalsebaan 425Kod pocztowy: B-2160Miasto: WommelgemKraj: BelgiaNumer telefonu: 32 3 284 51 62Adres email: info@lutec-europe.com
Podmiot odpowiedzialnyLUTEC Europe NVAdres: Herentalsebaan 425Kod pocztowy: B-2160Miasto: WommelgemKraj: BelgiaNumer telefonu: 32 3 284 51 62Adres email: info@lutec-europe.com
Symbol
5288802012
Kod producenta
5288802012
Typ Oprawy
Kinkiety Zewnętrzne
Kolor
Czarny
Materiał
Aluminium
Szkło
Stopień ochrony [IP]Więcej

Stopień ochrony[IP]: Jest międzynarodowym standardem (IEC 60529) służącym do określania stopnia ochrony lub szczelności obudowy urządzenia elektrycznego przed ingerencją ciał stałych, wody i pyłu. Klasyfikacja IP jest zgodna z normą EN 60529. Im wyższe IP (od 44)   tym lampa jest bardziej odporna na wilgoć , na kontakt z wodą.

IP44
Trzonek
E27
Ilość źródeł światła
1
Napięcie zasilania [V]
230
Wysokość [cm]
31.3
Szerokość [cm]
12
Głębokość [cm]
17.2
Źródło światła w komplecie
Nie
Styl
Klasyczny
Materiał producenta
Aluminium
Szkło
Rodzaj Oprawy
Zewnętrzna
Marka
Lutec
Producent
Lutec
Kod produktu
5288802012
Zasilanie
Sieciowe
Parametry dodatkowe
Czujnik ruchu
Pomieszczenie
Elewacja
Stan
Nowy
Certyfikat
CE

Produkt znajdziesz w kategoriach

Zapytaj o produkt
Jeżeli znaleźliście Państwo tańszą ofertę lub uważacie, że nasza cena jest za wysoka, zachęcamy do przesłania propozycji cenowej.
Odpowiemy w najkrótszym możliwym terminie.
2 lata gwarancji producenta
2 lata gwarancji producenta
pixel