Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Oprawa TANGO stick LED Light (ML-TST-D-H-1-PL-00-01) - Skoff
Kliknij, aby powiększyć

Oprawa TANGO stick LED Light (ML-TST-D-H-1-PL-00-01) - Skoff

Cena katalogowa69,80 zł
69,80 zł
brutto / szt.
Dostępny
Dostępny
Wysyłka 1 - 30 dni
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Chcesz negocjować cenę? Masz pytania?

Odkryj innowacyjne możliwości, jakie oferuje lampa Skoff TANGO stick LED Light (ML-TST-D-H-1-PL-00-01). Ta unikalna oprawa oświetleniowa została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych wnętrzach, znakomicie wpisując się w trendy lamp wpuszczanych. Jej minimalistyczny, czarny kolor oraz kwadratowy kształt sprawiają, że idealnie komponuje się w różnych przestrzeniach, od schodów po kuchnie. Dzięki zastosowaniu zintegrowanego źródła światła LED, lampa ta zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale także długotrwałą jakość oświetlenia.

Lampy wpuszczane to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących funkcjonalnych i eleganckich opraw oświetleniowych. Model TANGO stick LED Light charakteryzuje się stopniem ochrony IP20, co oznacza, że doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, takich jak salon czy korytarz. Przy jasności wynoszącej 32 lumeny i temperaturze barwowej 3000 K, zapewnia przytulną, ciepłą barwę światła, co tworzy komfortową atmosferę w każdym wnętrzu.

Wprowadzając lampy wpuszczane kwadratowe do swojego domu, zyskujesz nie tylko funkcjonalne źródło światła, ale również element dekoracyjny. Model TANGO stick LED Light został zaprojektowany do montażu na schodach, co czyni go idealnym wyborem dla osób, które chcą zwiększyć bezpieczeństwo oraz wizualną atrakcyjność swojego otoczenia. Montaż lampy odbywa się za pomocą taśmy samoprzylepnej lub kleju, co sprawia, że jest to rozwiązanie niezwykle łatwe i wygodne.

Dzięki swoim właściwościom, lampy wpuszczane natynkowe w postaci TANGO stick LED Light stanowią doskonały wybór do każdego rodzaju wnętrza — od nowoczesnych mieszkań po tradycyjne domy. Lampy wpuszczane czarne nadają się idealnie do kuchni, gdzie można je wykorzystać jako punktowe oświetlenie nad blatem roboczym lub w strefie jadalnej. Wybierając lampy wpuszczane led, inwestujesz w nowoczesne rozwiązania, które łączą funkcjonalność z elegancją oraz oszczędnością energii.

Symbol
ML-TST-D-H-1-PL-00-01
Kod producenta
5902626683887
Kod producenta
ML-TST-D-H-1-PL-00-01
Kod EAN
5902626683887
Typ Oprawy
Lampy Wpuszczane Wewnętrzne
Lampy Schodowe
Kolor
Czarny
Stopień ochrony [IP]Więcej

Stopień ochrony[IP]: Jest międzynarodowym standardem (IEC 60529) służącym do określania stopnia ochrony lub szczelności obudowy urządzenia elektrycznego przed ingerencją ciał stałych, wody i pyłu. Klasyfikacja IP jest zgodna z normą EN 60529. Im wyższe IP (od 44)   tym lampa jest bardziej odporna na wilgoć , na kontakt z wodą.

IP20
Trzonek
LED zintegrowany
Napięcie zasilania [V]
10 DC
Szerokość [cm]
7.3
Głębokość [cm]
1
Długość [cm]
7.3
Temperatura barwy [K]Więcej

Przedział w Kelwinach [K]:

  • Barwa zimna – 4600 – 6500 [K]
  • Barwa neutralna – 3300 – 4500 [K]
  • Barwa ciepła – 2200 – 3200 [K]
3000
Strumień światła [lm]
32
Rodzaj Oprawy
Wewnętrzna
Barwa światłaWięcej

Przedział w Kelwinach [K]:

  • Barwa zimna – 4600 – 6500 [K]
  • Barwa neutralna – 3300 – 4500 [K]
  • Barwa ciepła – 2200 – 3200 [K]

Barwa światła to jedna z podstawowych wartość, dlatego nie trudno znaleźć takie oznaczenia na opakowaniach. Przy wbudowane źródle światła w którym element świecący jest niewymienny odnajdziemy informacje o BARWIE ŚWIATŁA.

CiepłaWięcej

Barwa światła ciepła tworzy przytulne światło, polecana jest do pomieszczeń, w których zależy nam na relaksie i odpoczynku. Wyrażana jest w Kelwinach  jako temperatura barwy.
Wartość w Kelwinach dla barwy ciepłej to około 3000 K

Marka
Skoff
Producent
Skoff
Kod produktu
ML-TST-D-H-1-PL-00-01
Rodzaj
Kwadratowe
Natynkowe
Pomieszczenie
Schody
Stan
Nowy
Certyfikat
CE
Kształt
Kwadratowy
Rodzaj montażu
natynkowy
Informacje dodatkowe
montaż za pomocą taśmy samoprzylepnej lub kleju
Źródło światła w komplecie
Tak

Produkt znajdziesz w kategoriach

Zapytaj o produkt
Jeżeli znaleźliście Państwo tańszą ofertę lub uważacie, że nasza cena jest za wysoka, zachęcamy do przesłania propozycji cenowej.
Odpowiemy w najkrótszym możliwym terminie.
2 lata gwarancji producenta
2 lata gwarancji producenta
pixel