Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Lampa wisząca POLVERARA czarna (39537) - EGLO
Lampa wisząca POLVERARA czarna (39537) - EGLO
Lampa wisząca POLVERARA czarna (39537) - EGLO
Lampa wisząca POLVERARA czarna (39537) - EGLO
Kliknij, aby powiększyć
Więcej = taniej

Lampa wisząca POLVERARA czarna (39537) - EGLO

Cena katalogowa399,90 zł
399,90 zł
brutto / szt.
Zamów więcej, zapłać mniej!
Dostępny
Dostępny
Wysyłka 1 - 7 dni
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Chcesz negocjować cenę? Masz pytania?

Lampa wisząca POLVERARA czarna (39537) od marki Eglo to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nowoczesne wzornictwo oraz funkcjonalność. Dzięki eleganckiemu połączeniu czerni z bursztynowym kloszem, ta lampa wisząca stanie się doskonałym elementem dekoracyjnym w każdym wnętrzu. Jej design sprawia, że pasuje zarówno do minimalistycznych, jak i klasycznych aranżacji, dodając im charakteru i stylu.

Wykonana z wysokiej jakości stali, lampa POLVERARA jest nie tylko estetyczna, ale także trwała i wytrzymała. Swoim wyglądem przyciąga wzrok, a jej czarny kolor w połączeniu z bursztynowym kloszem sprawia, że wnętrze staje się przytulniejsze. Lampy od Eglo charakteryzują się wysokim standardem wykonania, co czyni je pewnym wyborem dla każdego, kto poszukuje oświetlenia do swojego domu.

Lampa POLVERARA jest dostosowana do wewnętrznych przestrzeni, z stopniem ochrony IP20, co oznacza, że jest idealna do pokojów dziennych, sypialni czy jadalni. Posiada jedno źródło światła o maksymalnej mocy 40W, które jest wystarczające, aby rozświetlić małe i średnie pomieszczenia. Warto zaznaczyć, że źródło światła nie jest dołączone do zestawu, co daje możliwość wyboru najbardziej odpowiedniej żarówki, dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Trzonek E27 umożliwia łatwą wymianę oraz szeroki wybór żarówek energooszczędnych i LED.

Produkt należy do serii Stars of Light, co sprawia, że lampa POLVERARA nie tylko pełni funkcję oświetleniową, ale także staje się elementem dekoracyjnym, który podkreśli styl Twojego wnętrza. Jej oryginalny wygląd oraz jakość wykonania z pewnością sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Lampa ta doskonale sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach, dodając im elegancji i szyku.

Decydując się na lampę wiszącą POLVERARA, inwestujesz w stylowe oświetlenie, które z pewnością zachwyci każdego gościa. Niezależnie od tego, w jakim stylu urządzisz swoje wnętrze, lampa od Eglo doda mu wyjątkowego charakteru. Sprawdź już teraz, jak lampa POLVERARA może zmienić Twoją przestrzeń, oświetlając ją jednocześnie w sposób funkcjonalny i estetyczny.

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Eglo Leuchten GmbHWięcej
ProducentEglo Leuchten GmbHAdres: Heiligkreuz 22Kod pocztowy: 6136Miasto: PillKraj: AustriaNumer telefonu: 43 5242 6996 110Adres email: info-poland@eglo.comOpis: info-austria@eglo.com
Podmiot odpowiedzialnyEglo Polska Sp. z o. o.Adres: Dżwiękowa 2Kod pocztowy: 02-857Miasto: WarszawaKraj: PolskaAdres email: info-poland@eglo.com
Symbol
39537
Kod producenta
9002759395377
Kod producenta
39537
Kod EAN
9002759395377
Typ Oprawy
Lampy Wiszące Wewnętrzne
Kolor
Czarny
Bursztynowy
Kolor producenta
Czarny
Materiał
Stal
Materiał producenta
Stal
Kolekcja
POLVERARA
Stopień ochrony [IP]Więcej

Stopień ochrony[IP]: Jest międzynarodowym standardem (IEC 60529) służącym do określania stopnia ochrony lub szczelności obudowy urządzenia elektrycznego przed ingerencją ciał stałych, wody i pyłu. Klasyfikacja IP jest zgodna z normą EN 60529. Im wyższe IP (od 44)   tym lampa jest bardziej odporna na wilgoć , na kontakt z wodą.

IP20
Trzonek
E27
Ilość źródeł światła
1
Maksymalna moc [W]
40
Napięcie zasilania [V]
220-240
Wysokość [cm]
150
Średnica [cm]
18
Waga [kg]
2.11
Rodzaj Oprawy
Wewnętrzna
Materiał abażura / klosza
szkło napowietrzane
Kolor klosza / abażura
Bursztynowy
Klasa bezpieczeństwa
II klasa ochronności
Stan
Nowy
Certyfikat
CE
Informacje dodatkowe
seria Stars of Light
Źródło światła w komplecie
Nie

Produkt znajdziesz w kategoriach

Zapytaj o produkt
Jeżeli znaleźliście Państwo tańszą ofertę lub uważacie, że nasza cena jest za wysoka, zachęcamy do przesłania propozycji cenowej.
Odpowiemy w najkrótszym możliwym terminie.
2 lata gwarancji producenta
2 lata gwarancji producenta
pixel