Pasek Informacyjny
Ładuję informacje...
pixel
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gniazda TV, Komp. itp.

( ilość produktów: 87 )

Gniazdo telewizyjne może przydać się w każdym domu

Gniazdo telewizyjne, czyli inaczej antenowe, to miejsce, w którym podłączana jest antena lub inny sprzęt do urządzenia elektronicznego. Może to być gniazdo anteny telewizyjnej, satelitarnej lub radiowej. Gniazda antenowe są dostępne w różnych rozmiarach i typach, dzięki czemu można je dopasować do konkretnego urządzenia. Służą do pobierania sygnału radiowego, telewizyjnego lub satelitarnego, aby umożliwić odbieranie stacji – odpowiednio radiowych, telewizji lub satelity.

W sklepie tomix.pl znajdziesz gniazda antenowe, które dopasujesz do każdego wnętrza. Oferujemy produkty z tej grupy o bardzo wysokich właściwościach technicznych, które są w stanie spełnić jednocześnie normy estetyczne – można dopasować je kolorystycznie. Proponujemy nie tylko klasyczne, białe i czarne gniazda antenowe, ale także złote i srebrne. Taka gama barw pozwala zamontować nierzucające się w oczy gniazdo telewizyjne lub satelitarne w praktycznie każdym pomieszczeniu.

Dobre towarzystwo dla gniazda antenowego

Planując wejścia w nowowybudowanym domu lub urządzanym mieszkaniu deweloperskim warto jest przemyśleć dokładnie, jakie będą nam potrzebne złącza. Pamiętajmy, że o jedno wejście za dużo najczęściej nie jest takim problemem, jak sytuacja, gdy zapomnimy o jakimś wyjściu. Dobrym przykładem są gniazda telefoniczne. Z jednej strony mogą wydawać się nam zbędne, bo rzadko kto korzysta z połączenia analogowego telefonu, jednak co w sytuacji, gdy będzie potrzebne? Pamiętajmy, że trudno jest nam określić dziś, jakie będzie przyszłe przeznaczenie pomieszczeń, które urządzamy. Mieszkania stają się zdalnymi biurami, gdzie potrzebne są różnego typu złącza. Jeśli rozważasz zamontowanie w swoim pomieszczeniu takiego rozwiązania, to oferujemy zarówno gniazdo telefoniczne pojedyncze, jak i gniazdo telefoniczne podwójne.

Nie tylko gniazda telefoniczne – te gniazda warto mieć w swoim domu

Wiele osób nie będzie zgadzało się z zasadnością montażu gniazda telefonicznego, ponieważ jest to rozwiązanie uważane za dość archaiczne (choć wciąż używane, m.in. w niektórych rozwiązaniach alarmowych). Trudno jednak odmówić bycia „na czasie” i wygody gniazdu USB. Ładowanie telefonu, czasami podłączenie niektórych sprzętów do zasilania bez dodatkowej przejściówki jest bez wątpienia warte uwagi. Jest to najbardziej przyszłościowe rozwiązanie i zapewne za kilka lat będziemy standardowo montować je obok klasycznych gniazdek.

To jednak nie wszystko, co możemy zamontować w domu, a w szczególności – w okolicach szafki RTV, gdzie zazwyczaj podłączamy wiele tego typu sprzętów. Dzięki różnego typu złączom możemy uniknąć potencjalnej plątaniny kabli, m.in. montując moduł głośnikowy, audio stereo, VGA, HDMI.

To rozwiązania, które często stosujemy także w profesjonalnych przestrzeniach – studiach montażowych, nagraniowych lub po prostu domowych przestrzeniach biurowych, w których pracują osoby potrzebujące większej ilości i bardziej skomplikowanego sprzętu.

Piękne gniazda to wizytówka domu

Na wykończenie nieruchomości składa się wiele drobnych elementów, które finalnie stanowią o standardzie wykończenia. Jakość wyłączników, gniazd i złączy, które widać na ścianach, są jednym z teoretycznie drobnych elementów, które o tym stanowią. Coraz częściej zwracamy uwagę na to, czy w całym budynku lub mieszkaniu jest użyty sprzęt tego samego typu. Bacznie przyglądamy się także temu, jaka jest jakość takiego elementu, bo jest to taki przedmiot, który chcemy jak najrzadziej wymieniać ze względu na to, że wymaga to większego wysiłku niż np. sama zmiana mebli i dodatków.

W związku z tym warto jest dobierać zestawy gniazd i złączy pod kątem estetycznym i funkcjonalnym. Uniwersalne elementy wysokiej jakości będą bowiem służyły latami, a jednocześnie – nie będą wymagały zmiany przy każdej zmianie w aranżacji wnętrza. Dlatego też warto jest stawiać na rozwiązania wysokojakościowe pod kątem technicznym i o wysokiej estetyce. Chodzi o to, aby nie tylko mechanizm, ale i obudowa była wykonana z materiałów najwyższej jakości.

Kupując gniazda i złącza w Tomix stawiasz na jakość i estetykę!

Poszerzenie naszej oferty o gniazda i złącza to wyjście w stronę potrzeb naszych klientów. Od lat zaopatrujemy Was w jakościowe oświetlenie i dlatego postanowiliśmy poszerzyć ofertę o możliwość zakupu złączy bardzo wysokiej jakości.

Produkty, które oferujemy, to przede wszystkim sprzęt, który pod kątem technicznym spełnia najwyższe standardy. Jak zauważycie, są to także rozwiązania doskonałe pod kątem estetycznym, jak chociażby włączniki dotykowe ze szklanymi panelami, funkcjonalne i mające wpływ na oszczędzanie energii ściemniacze czy bardziej zaawansowane sprzęty, takie jak wkłady termostatów. Coraz bardziej nowoczesne domy i mieszkania wymagają perfekcyjnego sterowania nie tylko pod kątem technicznym, ale i estetycznym. Staramy się poszukiwać takich włączników, ramek czy gniazdek, które będą trwałe przez wiele lat i jednocześnie piękne. Jest to ważny element naszej działalności, który uzupełnia ofertę oświetlenia: m.in. lamp sufitowych, stojących i kinkietów.