Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Włączniki roletowe

( ilość produktów: 14 )

Jasny, przestronny dom to miejsce, do którego zawsze chcemy wracać. Duże okna wpuszczające jak najwięcej światła to rozwiązanie, które preferuje coraz więcej osób. Tym samym jednak rezygnują oni z tradycyjnych firanek na rzecz nowoczesnych rolet. W pełni zelektronizowany, inteligentny dom to miejsce, które możemy mieć w całości pod kontrolą, bez skomplikowanych zabiegów i niebezpiecznych mechanizmów.

Centralne sterowanie roletami za pomocą włączników to duże ułatwienie i wygoda. W ofercie naszego sklepu dostępny jest bogaty wybór tych urządzeń. Posiadamy włączniki do rolet w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można dopasować je do koloru ścian, mebli lub ogólnej aranżacji. Sprawdź, co sprawia, że te panele dotykowe są chętnie wybierane.

Bezpieczeństwo i nowoczesność

Szklany panel dotykowy odznacza się świetnym wykonaniem i prostym montażem, tym samym nie narażamy się na niebezpieczeństwo. Proces instalacji przebiega w taki sam sposób jak przy montażu zwykłego włącznika do światła. Nie wymaga to przewodu ochronnego i nie naraża nas na kontakt z wysokim napięciem. Umieszczone w odpowiednim miejscu włączniki do rolet (puszce instalacyjnej) zapewniają kontrolę zaciemnienia i w pełni funkcjonalne rozwiązanie dla naszego domu. Włącznik dotykowy WiFi sprawdza się nawet w przypadku sterowników roletowych grupowych.

Razem z włącznikami do świateł będą stanowić pełne wyposażenie do kontroli światła w pomieszczeniach w naszym domu. Inteligentne rozwiązania zyskują coraz większą liczbę miłośników, którzy preferują w pełni zautomatyzowany dom. Szczególnym udogodnieniem będzie możliwość korzystania z pilota. Oprócz ręcznego korzystania z włączników odpowiedni pilot sprawi, że będziemy mogli kontrolować z rolety, nie ruszając się z miejsca. Dzięki temu, że wszystkie elektryczne urządzenia, potrzebne nam w domu możemy kontrolować z jednego miejsca za pomocą pilota, zwiększa się nasz komfort. Rozwiązanie zyskuje szczególnie w dużym metrażu, kiedy łatwo o chaos i bałagan w oprzyrządowaniu. Warto ułatwić sobie życie i bez obaw polegać na włącznikach, które posłużą nam na długi czas

Czy taki włącznik działa tylko do rolet?

Nie da się ukryć, że nasze włączniki i osprzęt elektryczny to niezwykle praktyczne rozwiązania do każdego domu. Warto wiedzieć, że nie tylko rolety mogą być kontrolowane za pomocą pilota, czy jednego ruchu ręką. Bez problemu możemy zastosować je jako włączniki i wyłącznik żaluzjowy i w taki sam intuicyjny sposób kontrolować żaluzje. To sprawia, że przycisk roletowy staje się produktem o niemal uniwersalnym zastosowaniu.

A to oszczędzi nam oczywiście kłopotliwego korzystania z tradycyjnych sznurków czy mechanizmów zaciemnienia, które często się psują. Żaluzje na sznurki często się zacinają, nie równo się składają, a czasami w ogóle nie można ich spuścić lub podnieść. Okno z takimi żaluzjami wygląda brzydko, żaluzje już nie spełniają swojej funkcji, co może prowadzić do zdenerwowania. Wszystkiego możemy uniknąć dzięki elektronicznym żaluzjom kontrolowanym za pomocą jednego tylko włącznika. Osłony mechanizmu dotykowego są estetycznie zakryte. Kontrola za pomocą funkcjonalnego panelu, bądź za pomocą pilota, pozwala na łatwe i bezpieczne użytkowanie. W pełni zautomatyzowane wyposażenie gwarantuje komfort i wygodę. Jak widzisz w tomix.pl czeka na Ciebie nie tylko wyjątkowe oświetlenie wewnętrznezewnętrzne, ale i wysokiej jakości panele dotykowe. Doskonale sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tradycyjnych.

Wysokiej jakości technologia

Włączniki do rolet dostępne w naszej ofercie to funkcjonalne urządzenia zrobione z odpowiednich materiałów i wykorzystujące wysokiej jakości technologię. Cechują się prostym designem, a z ich świetną funkcjonalnością udało się stworzyć produkty, których codzienne użytkowanie jest maksymalnie komfortowe. Prezentowane włączniki do rolet mają szklane panele dotykowe, które zostały wykonane z wyjątkowego szkła kryształowego. Tym samym otrzymano powierzchnię łatwą w utrzymaniu w czystości. Włączniki pasują do standardowej puszki elektrycznej i można zamontować je za pomocą śrubek i specjalnych wkrętów. Sprawdź także przygotowane przez nas gotowe zestawy włączników. Z ich wykorzystaniem centralne sterowanie roletami staje się bezproblemowe. Jeżeli wybrałeś dla siebie przycisk żaluzjowy, który może zostać użyty we wnętrzach nowoczesnych, to dobierz do niego jeszcze odpowiednie wkłady i akcesoria.

Panele dotykowe, które umożliwiają centralne sterowanie roletami i żaluzjami

Czym jeszcze zaskoczy Cię każdy nasz szklany panel dotykowy? Dodatkowym udogodnieniem jest to, że możesz wykorzystywać centralne sterowanie roletami nawet w niskich lub wysokich temperaturach. Moduł zasilany pilotem działa w temperaturze w przedziale od -30 do 70 stopni Celsjusza.

Co pokazuje, jak solidny jest to produkt, który możemy umieścić w każdym pomieszczeniu. Jeżeli do tej pory wydawało Ci się, że włącznik żaluzjowy nie może zostać użyty w takich okolicznościach, to teraz wiesz, że będą pasować do każdego miejsca. Aby mieć pewność, że wszystko działa poprawnie, do włączników dołączona jest instrukcja obsługi napisana w języku polskim. Tym samym będziemy dokładnie wiedzieć, jak korzystać z urządzenia, aby mogło nam służyć na długi czas. Manualne opuszczanie i podnoszenie rolet i żaluzji to już przeszłość. Postaw na funkcjonalność i estetykę, postaw na tomix.pl.

pixel