Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piloty do zdalnego sterowania

( ilość produktów: 2 )

Piloty do zdalnego sterowania

Pełna automatyzacja domów to proces, który wciąż postępuje i zyskuje coraz większą liczbę zwolenników. Inteligentne domy z elektronicznymi elementami, które pozostają pod całkowitą kontrolą właściciela, to intuicyjne i funkcjonalne rozwiązania. Wraz z rozwojem technologii zmieniają się również domy i ich aranżacje. Zdalne sterowanie takimi elementami domu jak światło, rolety czy elektroniczne żaluzje to stały już element wyposażenia. Oferta naszego sklepu zapewnia szeroki wybór włączników kontrolowanych za pomocą pilota. Odpowiednie piloty do zdalnego sterowania zapewniają nam kontrolę nad domem. Każdy włącznik kompatybilny z pilotem będzie można kontrolować z odległości, często nawet nie ruszając się z miejsca. Kontrola nad oświetleniem za pomocą pilota to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort.

Światło pod kontrolą

Pilot do światła to urządzenie preferowane przez wszystkich tych, którzy cenią sobie kontrolę nad oprzyrządowaniem domowym za pomocą odpowiednich włączników. Postępujący rozwój technologiczny zapewnia nam dostęp do nowoczesnych rozwiązań. Kiedyś nowością i komfortem był pilot do telewizora. Dlaczego by więc nie kontrolować za pomocą pilota również oświetlenia? Kiedy leżymy w łóżku i nie chcemy wstawać, aby włączyć albo wyłączyć światło, pilot będzie niezastąpiony. Położony w zasięgu naszej ręki pozwoli nam kontrolować wszystko za pomocą paru przycisków.

Odpowiedni model - całkowity dostęp

W zależności od tego, jak duży jest metraż naszego domu i jak wiele instalacji świetlnych posiadamy, nasza szeroka oferta pozwoli dopasować produkt do wszelkich oczekiwań. Odpowiedni pilot do sterowania zapewni dostęp do różnej liczby instalacji świetlnych w całym domu. Zaczynając od prostszych modeli, za których pomocą można włączyć trzy różne punkty świetlne, plus opcja na uruchomienie wszystkich trzech naraz, a skończywszy na zaawansowanych modelach, które zapewnią dostęp do ponad dwudziestu różnych punktów świetlnych. Od teraz zyskujesz pełną kontrolę nad wszelkimi instalacjami świetlnymi w swoim domu i to na odległość, za pomocą pilota. Warto dodać, że za pomocą pilotów można również kontrolować włączniki do rolet lub żaluzji, co również zwiększa komfort i bezpieczeństwo równocześnie.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Piloty do sterowania oświetleniem, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu, to wysokiej jakości urządzenia pozwalające na długotrwałe użytkowanie. Mogą działać w różnych temperaturach od -10 do 50 stopni Celsjusza, dzięki czemu można używać ich w niemal każdym pomieszczeniu, lub na zewnątrz, jeśli tego wymaga sytuacja. Warto zaznaczyć, że zasięg pilotów, które można u nas kupić, to 20 m. Dzięki temu można kontrolować odpowiednie punkty świetlne na odległość, często nie będąc zmuszonym ruszać się z miejsca. Piloty do światła do obowiązkowe oprzyrządowanie do nowoczesnych, inteligentnych i bezpiecznych domów.

pixel