Pasek Informacyjny
Ładuję informacje...
pixel
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Włączniki dotykowe WiFi | ZigBee

( ilość produktów: 84 )

Wiesz, czym konkretnie jest bardzo popularny włącznik Zigbee? Jeśli nie, to koniecznie sprawdź tę kategorię naszego sklepu internetowego!

Zigbee 3.0 to zestawy włączników, zapewniające wygodne sterowanie światłem. Dostępne w ofercie zestawy włączników Zigbee składają się z eleganckiego panelu szklanego oraz wkładu pozwalającego na podłączenie ich do sieci. Takie nowoczesne włączniki można spotkać w coraz większej liczbie mieszkań, biur i innych obiektów. Dzięki wykorzystaniu najnowszych zdobyczy technologii włącznik Zigbee 3.0 gwarantuje automatyczne sterowanie.

Włącznik Zigbee sterowany przez WiFi

Urządzenia Zigbee to unikalne rozwiązanie, jeśli chodzi o osprzęt elektryczny. Protokół Zigbee pozwala na obsługę kompatybilnych elementów systemu bez najmniejszego problemu. Urządzenia Zigbee warto stosować w wielu wnętrzach mieszkalnych i nie tylko.

Odróżniają się one od innych włączników światła tym, że pozwalają na sterowanie światłem nie tylko za pomocą dotyku. Można to także robić przy wykorzystaniu smartfona, tabletu lub innego urządzenia mobilnego z dostępem do sieci WiFi. Do działania urządzeń Zigbee konieczne jest bowiem podłączenie do internetu. Możliwości sterowania w ten sposób światłem w dowolnym pomieszczeniu otwiera bramka parująca i integrująca włączniki z zainstalowaną na danym sprzęcie aplikacją. Protokół Zigbee jest chętnie wykorzystywany przez najlepszych producentów elektroniki użytkowej.

Dzięki włącznikom Zigbee nie trzeba już wstawać z fotela, kanapy lub łóżka, by przyciemnić lub rozjaśnić światło w danym pomieszczeniu. Zrealizowanie włączania i wyłączania światła zajmuje niewiele czasu. Jeśli masz pod ręką smartfona lub tablet, możesz z łatwością sterować oświetleniem. Takie włączniki zapewniają także wygodę przy usypianiu dziecka lub spędzaniu wieczoru przy ulubionym filmie.

Włączniki Zigbee w różnych wariantach

Włączniki Zigbee z pojedynczym przyciskiem są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. W ich przypadku można wybierać nie tylko spośród klasycznej bieli, czerni, czy też różnych odcieni szarości. W ofercie sklepu tomix.pl znajdują się bowiem również włączniki w niestandardowym kolorze złotym, zielonym, niebieskim, a nawet różowym. W naszej ofercie znajdziesz także gotowe zestawy włączników a także panele i ramki czy wkłady i akcesoria.

Pozwala to na ich idealne dopasowanie do stylu wykończenia każdego pomieszczenia. Zigbee zapewnia stabilną komunikację dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości komponentów. Szklany panel włączników Zigbee sprawia, że prezentują się one niezwykle nowocześnie. Projektanci z marki LIVOLO zadbali o to, by odpowiadał on najnowszym trendom w modzie. To dlatego włączniki LIVOLO zbierają tak doskonałe recenzje wśród osób odpowiedzialnych za aranżację wnętrz. Na pewno będziesz zadowolony z pracy z wybranymi elementami systemu. Realizowana w systemach inteligentnego domu jakość, zachwyca. A już zwłaszcza to, centralka Zigbee daje ogromne możliwości rozbudowy systemu. Obsługa jest możliwa za pomocą aplikacji tuya lub smart life.

Zigbee 3.0 to włączniki wysokiej jakości

Zigbee 3.0 to włączniki, które wykonano z najwyższej jakości materiałów. Doskonałym tego przykładem jest panel ze szkła kryształowego - oprócz tego, że cechuje się dużą odpornością na uszkodzenia, jest także łatwy do utrzymania w czystości. Sprawność działania zautomatyzowanych procesów zapewnia możliwość obsługi zdalnej. Sterowanie zdalne smartfonem jest bezproblemowe. Poprzez dotknięcie panelu włącznika możliwe jest ustawienie interesującego oświetlenia. Dzięki temu, że tuya, smart life przystąpiło do programu, łączność z serwerem cloud tuya smart nie stanowi żadnego problemu.

Bezproblemowa obsługa to nie wszystko! Włączniki Zigbee są w stanie pracować także w skrajnych temperaturach w instalacjach oświetleniowych. Centralka Zigbee w modelach LIVOLO minimalna temperatura pracy wynosi -30 stopni Celsjusza, a maksymalna +70 stopni Celsjusza. Z takich włączników można zatem korzystać też w pomieszczeniach o innej niż pokojowa temperaturze (a więc np. w piwnicy lub w garażu). Decydując się na zakup włączników Zigbee, warto zadbać także o zaopatrzenie się w wysokiej jakości lampy zewnętrzne oraz zapasowe żarówki LED. Dzięki temu będziemy mogli liczyć na komfortowe warunki przebywania w pomieszczeniach bez względu na porę dnia. Nie czekaj, zachęcamy już teraz, aby zamienić tradycyjny włącznik na Zigbee.